Profil uživatele
pahoubkabizu
Prodávající
Brno
Registrace: 22.12.2017

 Vážení a milí, vítejte v našem malém obchůdku.

Jelikož se rády ozdobíme pěkným šperkem - asi jako každá žena - začaly jsme spolu se sestrou vyrábět  bižuterii. Vyrábíme náušnice, medailonky, přívěsky, náramky, někdy také klíčenky či kosmetická zrcátka a čas od času se v naší nabídce najde také něco pěkného pro muže.

    TAK NEVÁHEJTE A VSTUPTE.

Jsme zastánkyně poctivé práce, tudíž na naši bižuterii používáme pouze pravou křišťálovou pryskyřici. Je s ní sice mnohem více práce, ale výsledek je nesrovnatelně lepší, než při použití náhražek v podobě epoxy či skleněných čoček. K výrobě bižuterie používáme komponenty z bižuterních kovů, které neobsahují nikl, olovo ani kadmium.

Motivy pečlivě zpracováváme a upravujeme ve vysokém rozlišení v grafickém editoru, následně je necháváme vytisknout na lesklý fotopapír v profesionálním minilabu.

Udělá nám velkou radost, pokud si z naší nabídky něco koupíte a budeme rády pokud Vás naše bižuterie potěší a bude Vás dlouho zdobit.

Těšíme se na Vás,

za Pahoubkabizu

Pavla a Mila.

 

 

 

 

 

 

 

Ošetřování a péče o bižuterii

Bižuterie je určena k příležitostnému i celodennímu nošení, nemá však takovou trvanlivost jako šperky vyrobené z drahých kovů.

Bižuterie je vyráběna z křišťálové pryskyřice a z komponentů z bižuterních kovů. Kovové komponenty jsou často opatřeny galvanizací povrchovou úpravou - platina, postříbření, rhodium, měď, bronz. Přílišným namáháním či nevhodným zacházením, mohou časem měnit vzhled povrchu.

Životnost bižuterie lze prodloužit dodržováním níže uvedených pravidel:

- chraňte bižuterii před vlivem vody, chraňte ji před parfémy, laky na           vlasy, hygienickými a čistícími prostředky

- není vhodné se s bižuterií koupat či sprchovat

- před spaním a sportem si bižuterii sundejte, aby se zabránilo poškození.

- bižuterii je nutné uchovávat na suchém a čistém místě, mimo dosah slunce a nevystavovat ji vlivu velkých teplotních změn.

- bižuterii uchovávejte samostatně, aby nedocházelo k jejímu poškrábání.

- vhodné je bižuterii ošetřovat pouze suchým hadříkem, vyhýbejte se kontaktu s agresivními čistícími prostředky.

 

  Záruka se nevztahuje na:

- změny vlastností způsobené opotřebením v průběhu záruční doby.

- vypadnutí nebo ztráta určitých částí bižuterie, způsobená nevhodným    používáním

- změna barvy kovových komponentů, způsobená nevhodným používáním.

- poškození nebo opotřebení v důsledku nesprávného nošení nebo ošetřování.

 

 

 

Zaplacené zboží odesíláme Českou poštou jako doporučené psaní, 1x týdně ve středu, platby spárujeme v úterý odpoledne, na základě stavu internetového bankovnictví. Po předchozí dohodě je možné zboží zaslat také v pátek. Z technických důvodů není možné zboží zasílat v jiné dny. Děkujeme za pochopení.

Zaplacené zboží zasíláme v ručně vyrobených krabičkách (vlastní výroby), které balíme do bublinkové folie a ještě vkládáme do bublinkové obálky.

Budeme rády, pokud nám vnitřní Fler poštou dáte vědět, že Vám byl balíček doručen.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou jako doporučené psaní, 1x týdně. Zboží zasíláme v ručně vyráběných krabičkách, které balíme do bublinkové folie a poté ještě vkládáme do bublinkové obálky.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Pahoubkabizu, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/shop/pahoubkabizu.

1.2 Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí platným občanským zákoníkem.

1.3 Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

 2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím, tím kupující zároveň stvrzuje, že s níže uvedenými obchodními podmínkami souhlasí.

2.2 Prodávající potvrdí objednávku v co nejkratším termínu a kupující je o jejím potvrzení informován vnitřní poštou Fler a e-mailem na emailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3 Platbu bankovním převodem uhradí kupující nejpozději do 5 pracovních dní od odeslání objednávky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky.

2.4 O přijetí platby a odeslání zboží prodávajícím je kupující informován vnitřní poštou Fler a e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.5 Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena elektronická faktura, která zároveň slouží jako dodací a záruční list.Tištěná faktura bude přiložena pouze na vyžádání.

2.6 Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případechodmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

 3. Zboží na zakázku

3.1 Zadání zboží na zakázku

3.1.1 Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle spefických požadavků zákazníka.

3.1.2: Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou.

3.1.3: Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

3.2 Průběh objednání zboží na zakázku.

3.2.1: Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.

3.2.2: Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.

3.2.3: Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

3.3 Vyhotovení zboží na zakázku.

3.3.1: Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.

3.3.2: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu.

3.3.3: Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinnen zakoupit.

3.4 Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

3.4.1 Platbu bankovním převodem uhradí kupující nejpozději do 5 pracovních dní od odeslání objednávky.

3.4.2: Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody s nakupujícím. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.

3.5: Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

3.5.1: Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.

3.5.2: Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 5.

4. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

4.1 Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a vrátit zboží i bez udání důvodu (toto neplatí u zboží vyrobeného na zakázku dle odstavce 3)

4.2 Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží vyrobeno nebo upraveno na jeho přání.

4.3 Kupující je povinen prodávajícího písemně informovat o vrácení zboží, a to vnitřní poštou Fler nebo prostřednictvím zprávy pod danou objednávkou.

4.4 Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.

4.5 Prodávající má právo nedostatečně zabalenou či při přepravě poškozenou zásilku nepřevzít.

4.6 Kupující zašle vrácené zboží jako doporučenou zásilku, případně ji pojistí, pokud je hodnota zboží vyšší než 500 Kč.

4.7 Vrácené zboží není možné zaslat prodávajícímu na dobírku.

4.8 Po doručení vráceného zboží prodávajícímu, bude částka za vrácené zboží kupujícímu odeslána na jeho bankovní účet do 5 pracovních dní.

4.9 Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

5. Reklamace

5.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady, pokud se vada vyskytne, má kupující právo na opravu či výměnu zboží. Je-li vada neodstranitelná, lze od smlouvy odstoupit.

5.2 Reklamace se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny opotřebením či nevhodným a nešetrným zacházením se zbožím.

5.3 Kupující je povinen před uplatněním reklamace prodejce písemně informovat vnitřní poštou Fler nebo prostřednictvím zprávy pod danou objednávkou.

6. Dodací podmínky

6.1 Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 pracovních dnů od

připsání platby na účet, a to prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku, případně doporučený balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

7. Ochrana osobních údajů

7.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje kupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 22. 12. 2017.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím