Domů Profil prodejce Památky pro děti
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Olomouc, ČR
  • 3842 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (811) 100%
Nadšenci: 3269
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3842
Registrace: 28.8.2008
Město: Olomouc
Stát: ČR
Důležitá informace: Až do konce roku 2021 sleva 30,- Kč na knihu Královské karty Karla IV. za 59,- Kč (původní cena 99,- Kč) 

Památky pro děti

/ Prodávající
Novinky
936269
7.3.2021 Právě vychází čtyři průvodci s pastelkami jako novinky pro jaro 2021:

Cheb, Mělník, Kamenický Šenov a Česká Kamenice.

Jarní novinky 2021

    

      

________________________________

Spolehlivý pomocník k poznání tajemství ukrytých do zdí našich památek. Budeme spolu malovat, zapisovat, pozorovat, hledat a hrát si! S průvodcem s pastelkami

Asociace učitelů dějepisu všeobecně vzdělávacích škol České republiky na svých stránkách doporučuje Prvního průvodce památkami pro děti v sekci dějepisné pomůcky.

Cílem našeho průvodce s pastelkami je poskytnout podněty k pozorování a k hledání souvislostí. Průvodce vyplňuje velkou mezeru mezi tím, co by se dětský návštěvník o objektu mohl dozvědět a tím, jak si tyto abstraktní informace představit a formou hry zpracovat. Obsahuje portréty osobností (určené k vymalování), nákresy, plánky, zábavné aktivity: spojovačky, bludiště, hádanky, poutavé ilustrace a přehledné popisky. Poskytuje prostor k vytvoření osobní vazby k památce, ať už formou vlepení vstupenky jakožto trofeje a důkazu „dobytí“ objektu nebo formou poznámek a výtvarných aktivit. Jedná se tedy o jakýsi individualizovaný naučný suvenýr, který má co nabídnout jak předškolákovi, tak i starším dětem. V neposlední řadě, díky názornosti, jednoduchosti a přehlednosti průvodce uspokojí i nedostatkem času schvácené rodiče a pedagogy.

S Prvním průvodcem památkami pro děti uvidíte, prožijete a poznáte víc!

Eva Chupíková

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučený balík, bublinková obálka. Na poštu se chodí 1x týdně (víc to nejde). Dále také pobočky Zásilkovny Faktura je vystavena vždy, zasílám většinou digitálně v .pdf. Kdyby nebyla ani v balíku, neváhejte si o ni napsat :-)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Památky pro děti

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--