Profil uživatele
Památky pro děti
Prodávající
Olomouc
Registrace: 28.8.2008

 

Doporučuji:
 
Slohovník (slovník slohů) pomůže dětem i dospělým zorientovat se v pěti velkých slohových epochách na příkladech pražských památek. Omrkneme románskou baziliku sv. Jiří, gotickou katedrálu sv. Víta, renesanční Letohrádek královny Anny, barokní Valdštejnský palác nebo klasicistní Stavovské divadlo. Každé slohové období doprovází tvořivé úkoly, takže se může kreslit, stříhat a lepit. Vydal Albatros, 2017.
Slohovník
 
 

Moje hrady a zámky, Mladá fronta, 2014

______________________________________________________________

Spolehlivý pomocník k poznání tajemství ukrytých do zdí našich památek. Budeme spolu malovat, zapisovat, pozorovat, hledat a hrát si! S průvodcem s pastelkami

Asociace učitelů dějepisu všeobecně vzdělávacích škol České republiky na svých stránkách doporučuje Prvního průvodce památkami pro děti v sekci dějepisné pomůcky.

Cílem našeho průvodce s pastelkami je poskytnout podněty k pozorování a k hledání souvislostí. Průvodce vyplňuje velkou mezeru mezi tím, co by se dětský návštěvník o objektu mohl dozvědět a tím, jak si tyto abstraktní informace představit a formou hry zpracovat. Obsahuje portréty osobností (určené k vymalování), nákresy, plánky, zábavné aktivity: spojovačky, bludiště, hádanky, poutavé ilustrace a přehledné popisky. Poskytuje prostor k vytvoření osobní vazby k památce, ať už formou vlepení vstupenky jakožto trofeje a důkazu „dobytí“ objektu nebo formou poznámek a výtvarných aktivit. Jedná se tedy o jakýsi individualizovaný naučný suvenýr, který má co nabídnout jak předškolákovi, tak i starším dětem. V neposlední řadě, díky názornosti, jednoduchosti a přehlednosti průvodce uspokojí i nedostatkem času schvácené rodiče a pedagogy.

S Prvním průvodcem památkami pro děti uvidíte, prožijete a poznáte víc!

Eva Chupíková

Dětské kufříky

více zde

 

 Způsob dopravy
Česká pošta, doporučený balík, bublinková obálka. Na poštu se chodí 1x týdně (víc to nejde). Pobočky Zásilkovny a Uloženky Faktura je vystavena vždy, zasílám většinou digitálně v .pdf. Kdyby nebyla ani v balíku, neváhejte si o ni napsat :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
723995
23.5.2018 Další letošní novinka - tentokrát ze zámku v Boskovicích: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.