Profil uživatele
Památky pro děti
Prodávající
Olomouc
Registrace: 28.8.2008

 Doporučuji:

 
Vydejte se s námi do Paříže, prozkoumejte její nejznámější památky a zjistěte, v čem spočívá její neopakovatelné kouzlo! Poznejte zblízka Eiffelovu věž, skleněnou pyramidu v Louvru, Vítězný oblouk, baziliku Sacré-Coeur, chrám Notre-Dame, Pompiduovo centrum, Montmartre a staňte se na chvíli staviteli a architekty! Hravý interaktivní průvodce je plný tvořivých úkolů, takže můžete kreslit, stříhat, lepit… a dokonce si složit 3D model přímo v knize! Vydal Albatros, 2018.
 
Slohovník - Paříž 

 

______________________________________________________________

Spolehlivý pomocník k poznání tajemství ukrytých do zdí našich památek. Budeme spolu malovat, zapisovat, pozorovat, hledat a hrát si! S průvodcem s pastelkami

Asociace učitelů dějepisu všeobecně vzdělávacích škol České republiky na svých stránkách doporučuje Prvního průvodce památkami pro děti v sekci dějepisné pomůcky.

Cílem našeho průvodce s pastelkami je poskytnout podněty k pozorování a k hledání souvislostí. Průvodce vyplňuje velkou mezeru mezi tím, co by se dětský návštěvník o objektu mohl dozvědět a tím, jak si tyto abstraktní informace představit a formou hry zpracovat. Obsahuje portréty osobností (určené k vymalování), nákresy, plánky, zábavné aktivity: spojovačky, bludiště, hádanky, poutavé ilustrace a přehledné popisky. Poskytuje prostor k vytvoření osobní vazby k památce, ať už formou vlepení vstupenky jakožto trofeje a důkazu „dobytí“ objektu nebo formou poznámek a výtvarných aktivit. Jedná se tedy o jakýsi individualizovaný naučný suvenýr, který má co nabídnout jak předškolákovi, tak i starším dětem. V neposlední řadě, díky názornosti, jednoduchosti a přehlednosti průvodce uspokojí i nedostatkem času schvácené rodiče a pedagogy.

S Prvním průvodcem památkami pro děti uvidíte, prožijete a poznáte víc!

Eva Chupíková

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučený balík, bublinková obálka. Na poštu se chodí 1x týdně (víc to nejde). Dále také pobočky Zásilkovny Faktura je vystavena vždy, zasílám většinou digitálně v .pdf. Kdyby nebyla ani v balíku, neváhejte si o ni napsat :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
731213
25.6.2018 Poslední letošní novinka: průvodce po Zlíně právě v prodeji: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.