Profil uživatele
PAMPart
Prodávající
Hustopeče
Registrace: 12.2.2018

Ahoj, chci tě přivítat na mém Fler profilu. Zamilovaný pohled

Jmenuji se Eliška a jsem obyčejná holka z Moravy se zálibou v umění.

Malování se zhruba věnuji přes deset let a začalo to úplně jednoduše temperkama. A i přesto, že v té době jsem plánovala být egyptoložkou, se tenhle koníček změnil v něco víc. Teď malováním přímo žiji. Do budoucna bych to moc ráda přenesla na profesní úroveň. 

Inspiraci nacházím všude kolem sebe. Spousta mých zájmů a jiných koníčků se projevují do mé tvorby. Jsem klasický nerd, tak v mých obrazech často uvidíte Hvězdné války či nějakou komiksovou postavu. Také si poslední dobou ujíždím na 70. hudbě, kde mou velkou láskou je David Bowie. 

Řídím se heslem, že pokud chceme vidět nějakou změnu ve světě, musíme začít prvně u sebe. 

 

 

 

Mou předností je malba akvarelem, ale ráda čas od času vyměním vodovky za akryl či olej. Svou kreativitu krmím tím, že neustále experimentuji a vymýšlím stále nové věci. Malovala jsem již na spousty různých materiálů (např. dřevo, dort, stěnu, látky, květináče...a další). Úsměv

 

Posledním rokem se zabývám také malováním akvarelových ilustrací na přání. Tématem jsou především portréty, ať už rodinné, přátelské či zvířecí. Do obrázků se snažím zachytit osobitost a originalitu daného malovaného objektu. Mou předlohou jsou sice fotografie, ale nesnažím se o realistiku, vytvářím spíše snové prostředí. Vzhůru do oblak a ještě dál!

 

 

Malování se věnuji zhruba od 17 let (když nepočítám výtvarnou výchovu na základce :)). Začínala jsem na kresbě tužkou a pastelích. Přes temperky, uhel a akryl jsem se dostala až k akvarelu a momentálně si hraji i s olejovými barvami. Velice ráda experimentuji a můj vnitřní vesmír mě neustále pošťuchuje zkoušet nové věci. Vyzkoušela jsem bezpočet technik na nejrůznější podklady. Po papíru a plátnu mám na seznamu třeba malování na tašky, trička, stěnu, dort, dřevo, terakotu a i na kůži :)).

Malování na mě mělo vždycky uklidňující účinek, únik do jiné sféry, kde jsem jen já a štětec.  Nadšení se ještě znásobuje, když se můj výtvor líbí i druhým :).

 

 

 

 

Posledním rokem se zabývám také malováním akvarelových ilustrací na přání. Tématem jsou především portréty, ať už rodinné, přátelské či zvířecí. Do obrázků se snažím zachytit osobitost a originalitu daného malovaného objektu. Mou předlohou jsou sice fotografie, ale nesnažím se o realistiku, vytvářím spíše snové prostředí. Vzhůru do oblak a ještě dál!

 

A jak to chodí?

Ilustraci si u mě může samozřejmě objednat kdokoliv, stačí mě jen kontaktovat přes zprávu (odpovídám do 24 hodin). K namalování obrázku vždy potřebuji  fotografii postav, které budu ztvárňovat. Bohatě postačí jedna, slouží jen abych zachytila základní rysy, ať už je to účes či nošení dioptrických brýlí. Dle vašich přání mohu portrét vytvořit v daném tématu, ať už je to dle koníčků, oblíbeného filmu nebo jen tak v květinovém. Prvním mým krokem je zhotovení skici tužkou, kterou posílám zadavateli ke konzultaci, na základě toho můžeme něco na obrázku pozměnit. Po té co návrh odsouhlasíme se dávám do barev. Jakmile je obrázek hotový, balím jej do hedvábného papíru a vkládám do tvrdých desek, které následně vložím do bublinkové obálky a putují Českou poštou k vám. 

Ilustraci vyhotovuji cca do 10 dní od zadání, záleží na složitosti daného motivu či mé vytíženosti. Pokud by jste ale obrázek z jakéhokoliv důvodu potřebovali dříve, není problém se dohodnout i na rychlejším zhotovení.

Ve většině případů maluji ve formátu A4, není problém i ve větším, ale na menší velikosti papíru nemaluji.

 

Níže můžete shlédnout menší galerii mnou zhotovených zakázkových ilustrací 

I malované obrázky se mohou převést do grafického designu, které se později mohou využít jak návrh na potisk vizitek, svatebního oznámení či motiv na plátěnou tašku. 

Svatební tiskoviny

Příprava takto šťastné události začíná právě svatebním oznámení, teda hned po tom, jakmile stanovíte datum a najdete to pravé místo :). Pokud se chcete vymanit stereotypní grafice a chcete něco originálnějšího, osobitějšího a milejšího ,je pro vás můj malovaný design to pravé  .

Svatební tiskoviny zahrnují například:  svatební oznámení, pozvání na hostinu, program svatebního dne, svatební menu, jmenovky a popisky stolů, děkovné kartičky či svatební strom.

 

Ostatní tiskoviny či reklamní předměty

Ručně malované obrázky jsou v dnešní době originálním motivem ať už v papírové podobě ve formě letáčků, přáníček či v módním odvětví. Oslňovat můžete i vlastními osobitými vizitkami či vinnými etiketami.

Níže můžete shlédnout designy na plátěné tašky, které jsem konkrétně malovala pro neziskovou organizaci Blue life, jenž se zabývá ochranou živočichů a podmořského světa od plastových nástrah. Proto motivem jsou želvy a velryby 

 

Způsob dopravy
Doporučeně či balíkem Českou poštou. Do formátu A4 baleno do kartonu a bublinkové folie, nad formát A4 odesílám v tubuse.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.