Nyní je možný osobní odběr zboží (tzn. bez vyúčtování poštovného) nejen ve Vimperku, ale také v Českých Budějovicích, Lišově a Kaplici..kontaktujte nás vnitřní poštou nebo tento požadavek napiště k objednávce a... více »
Profil uživatele
Pampelišky
Prodávající
Vimperk
Registrace: 1.3.2009

Zdravíme všechny, kdo sem zavítají a doufáme, že vás naše výrobky potěší..když nekoupíte, aspoň vám snad budou inspirací pro vaše tvoření..

Tvořím už dlouhá léta, nejdřív drobnosti do domácnosti a na malé děti, které postupně vyrostly na dobu, kdy se jim doma tvořené věci nezdály nejlepším řešením..až do doby, kdy zase hlavně dcery začaly chodit s různými nápady a představami a s jejich pomocí se pouštíme do realizací...nejnověji svatebních šatů pro dceru, jinak různých svetrů, vestiček, sukní, kabelek, háčkovaných triček apod...tvořím pro radost, proto většinu rozdám nebo dělám již přímo pro někoho..až teď jsem se nechala přemluvit a nechala si založit tady účet, tak uvidím... Postupně "propadly" fleru i moje dvě dcery, proto "pampelišky"..tak snad se vám budou naše výrobky líbit..

Budeme moc rády, když zde necháte komentář, rady, připomínky nebo i nápady na něco podobného, co by se vám líbilo, věříme, že se domluvíme..

Abysme snížily náklady na poštovné, tak šperky zasíláme pečlivě zabalené "obyčejně", pokud byste měli zájem na zaslání doporučeně, pak bude poštovné 26,-- Kč..

Všem krásný sluníčkový den...

Majka, Wendy a Pája

Způsob dopravy
Zasíláme českou poštou pečlivě zabalené podle toho o jaké zboží se jedná..
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím