Profil uživatele
Paparazzi
Prodávající
Řitka - Praha Západ
Registrace: 2.8.2010

Něco málo o tomto obchůdku

Vítejte v malém obchůdku "Paparazzi", ve kterém najdete spoustu malých příšerek. Obchůdek se zatím rozbíhá, takže prosíme o strpení. Najdete zde šperky s našimi grafickými návrhy malých příšerek a možná i něco víc. Budeme moc rádi za každý váš názor.

O čem je tento obchod?

V tomto obchodě naleznete šperky s našimi malými "příšerkami", které sami vytváříme a poté je vkládáme do našich šperků. Jedná se spíše o zábavu a odreagování a hlavně o náš bláznivý nápad, který se jednoho dne zrodil v naší hlavě. Postupně se budeme snažit sortiment rozšiřovat a doufáme, že se vám budou naše nápady líbit.

O dodání zboží a platbě

Zboží zasíláme přes Českou poštu po jeho uhrazení. Nemáme přímo vyhrazené dny pro jeho posílání, ale pokud k nám platba dojde večer, tak druhý den bude zboží posláno apod. Zboží zasíláme doporučeně, aby v případě ztráty mohlo být vysledováno. Poštovné je zapsáno u nákupu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím