Domů Profil prodejce Paperinka
 • aktivní prodejce od r. 2016
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Praha, ČR
 • 81 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 365
Aktivita: aktivní
Prodáno: 81
Registrace: 5.11.2016
Město: Praha
Stát: ČR

Paperinka

/ Prodávající
Novinky
992436
2.2.2022 Všem moc děkuji a přeji hezký únor!

  

Ahoj a dobrý den,

vymýšlení nejrůznějších bytostí je pro mě radost a těší mě, když ji můžu předat dál. Inspirovaná jsem vším, co zažívám, příběhy, knihami, přírodou. Jsem členkou Sdružení pro hračku a hru. Orientuji se na originální výrobky, většinou vyrobené při návštěvě Múzy pouze v jednom kuse. Šiju také různé holčičí kousky na sebe, jako třeba sukně a doplňky do ruky nebo na stůl.

U prvopočátků stála moje babička, od které mám starou knížku Šijeme na panenku. Babička mi otevřela i dveře do světa pohádek. Jedna knížka za druhou, pohádky poslouchané v rádiu a ideály, kterých se už nezbavíte...

     

V případě nákupu na mém druhém profilu PAPERIN platíte jedno poštovné.

Podívejte se i na diáře, zápisníky a prima kabelky na spřízněném profilu papiruju a nesu

A mějte se hezky 

Lenka

Zboží posílám bezpečně zabalené doporučeně prostřednictvím Zásilkovny, případně České pošty. Pokud je to možné, balím do recyklovaných krabiček.

 1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodávající Paperinka prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/paperinka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 

 1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

 

 1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

 

 1. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Elektronická faktura se vystavuje na požádání. Kupující má pak možnost si ji sám vytisknout. Zárukou na zboží je záznam o nákupu u prodejce. V případě velkého nákupu lze požádat o zaslání vytištěné faktury s razítkem.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

 

 1. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis nebo balíček.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu,  informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

 

 1. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. 11. 2015.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Paperinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--