Domů Profil prodejce Papík
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hřiměždice, ČR
  • 926 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (358) 100%
Nadšenci: 2004
Aktivita: aktivní
Prodáno: 926
Registrace: 28.11.2010
Město: Hřiměždice
Stát: ČR
Důležitá informace: Zdravím všechny zákazníky a příznivce...... a prosím, berte dodací lhůty jako orientační, objednávka může dorazit dříve i déle než uvedeno, v této době je těžké ji dodržet, HLAVNÍ DODACÍ DOBOU JSOU VÁNOCE. Pokud potřebujete jiný termín, neváhejte napsat. Krásné dny....:-)

Papík

/ Prodávající
Novinky
260573
27.4.2014 Opět dostupná stavebnice Ela ;-), více viz "krátkodobá informace"

Papík, to je jméno, které mi daly děti mé sestry a tak se mi zdálo pro použití zde docela příhodné. Jinak se jmenuji Pavel Chvátal, je mi 37 let a mou velkou vášní jsou dřevěné hračky. Přestože jejich výrobě se nevěnuji dlouho, asi od jara roku 2009, myšlenky a chuť se této činnosti věnovat nosím v sobě již o mnoho déle. Spojují se zde dva důležité faktury - práce se dřevem, která je trochu odlišná od běžné dřevařské a truhlářské výroby, zde záleží na použití vlastních přípravků, pomůcek a různých "udělátek" více než na běžném strojovém vybavení - se smyslem, kterým je přinášení kousku přírody pro ty nejmenší, kteří si samy nedokáží ještě zcela vybrat s čím si hrát, ale přesto je to ovlivňuje do dalšího života.

Všechny výrobky (které této povinnosti podléhají) splňují normu EN 71 a je na ně vydáno prohlášení o shodě podložené příslušnými zkouškami.

Způsob dopravy
Výrobky zasíláme většinou poštou, jako balík "do ruky". Balík "na poštu" není problém, prosím pouze o info. Poštovné je u většiny věcí 120 Kč, pokud byste chtěli platit dobírkou místo převodem, pak je nutné připočítat 20 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Papík

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--