Profil uživatele
Papírie
Prodávající
Chabařovice
Registrace: 16.10.2012

Okamžik, který se už nikdy nebude opakovat, vzpomínku, na kterou nechceme zapomenout, osoby, myšlenky, nápady, sny a tajemství... Co všechno si chceme uchovat v paměti... možná i napsané na krásném papíru a hezky svázané v deskách z kůže nebo plátna.

Vyrábíme tradičními, věkem prověřenými postupy knihařské předměty pro všední den i svátek:

deníky - krásné na pohled a příjemné na dotek, vonící papírem, kůží a dávnými, dávnými věky

fotoalba - tradiční a solidní jako ta z Belle Époque - i krásné časy se mohou vracet

skicáky - náčrty a drobné kresby z prázdninových cest - stačí už jen tužka a vnímavé oko

Vítejte ve světě Papírie - v obchodu plném zápisníků, deníků, knížek a papíru. Pokud se Vám líbí, rádi se s Vámi o ten náš svět rozdělíme.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme doporučeně Českou poštou do 3 pracovních dnů po obdržení platby na náš účet. Lze využít osobního odběru v Ústí nad Labem.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Marie Řeřichová, IČO 03665674 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/papirie. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

Nakupující je o potvrzení objednávky prodávajícím informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

Změnu charakteru zboží (barva, velikost) je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo do 14 dnů (ode dne převzetí) od smlouvy odstoupit a zakoupené zboží vrátit (i bez udání důvodu). Před vrácením zboží musí kupující prodávajícího o tomto informovat písemně vnitřní elektronickou poštou.

Zboží musí být vráceno kompletní, nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním, schopné dalšího prodeje a zabalené ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět musí být odesláno doporučeně. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. Veškeré náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po převzetí zboží prodávajícím, event. po doložení dokladu o jeho odeslání.

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vyrobeno nebo upraveno dle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Reklamace

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura, která slouží zároveň jako záruční list.

Dodací podmínky

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
761161
5.11.2018 Právě jsme vystavili první diáře z nové kolekce na rok 2019.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím