Profil uživatele
PAPÍROVÁ LÁSKA
Prodávající
Dražovice
Registrace: 16.2.2018

Jsme dvě, ilustrátorka Martina Pavlová a novinářka Jana LeBlanc. Obě milujeme papír, psaní a kreativitu všeho druhu.

Kdysi jsme se potkaly v redakci lifestylových časopisů. Pak se naše cesty rozdělily, abychom se v roce 2015 znovu spojily a o rok později poslaly na trh náš první společný produkt – Zápisník radosti. Dotiskoval se už třikrát a my z toho máme ohromnou radost. A tak jsme začaly vymýšlet zápisníky další.

Děláme je s přesvědčením, že zaznamenávání vám pomůže být lepší, zapamatovat si důležité momenty vašeho života a víc si ho užít. Menší část každého deníku napsali my, tu druhou, větší, si vyplníte přesně podle svého.  

Když si nějaký z našich zápisníku koupíte, budeme mít radost.

A VY JEŠTĚ VĚTŠÍ! 

Děkujeme!

Jana a Martina

 

imageimage

Způsob dopravy
Česká pošta. POZOR: Poštovné při jednom kusu 65 Kč, při větším množství se cena poštovné zvyžuje v závislosti na objemu zásilky. Děkujeme za pochopení.
Obchodní podmínky

K uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím dojde odesláním objednávky ze strany kupujícího a jejím přijetím ze strany prodávajícího. Objednávka i její přijetí probíhají prostřednictvím systému na stránkách www.fler.cz. Kupní smlouva je uzavřena přijetím objednávky prodávajícím. Uskutečněním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami prodávajícího. 

Kupní cena je uvedena u každého zboží. Kupní cenou se rozumí cena za zboží a částka za poštovné a balné (dále jen poštovné).

Kupující je povinen do 7 dnů od uzavření kupní smlouvy uhradit kupní cenu zboží. Platba probíhá bezhotovostně prostřednictvím bankovního převodu. Pokud kupující neuhradí objednávku do 14 dnů od jejího uskutečnění, je prodávající oprávněn od smlouvy odstoupit a objednávku zrušit.

Prodávající vystaví ke každé objednávce fakturu, která je kupujícímu přístupná v elektronické podobě u jeho objednávky.

Dodání zboží probíhá prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží) je možné podle § 1829 občanského zákoníku do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy.

Pokud odstoupí kupující od kupní smlouvy, zašle prodávajícímu nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy zpět zboží, které od něho obdržel. Zboží nesmí jevit známky užívání či opotřebení. Náklady na vrácení nese kupující.

Odstoupí-li kupující od smlouvy, prodávající mu vrátí bez zbytečného odkladu všechny prostředky, včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
822361
1.8.2019 !!! ZBRUSU NOVÝ ZÁPISNÍK JIŽ BRZY !!!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím