Domů Profil prodejce paptoys
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 2, ČR
  • 354 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (30) 100%
Nadšenci: 126
Aktivita: aktivní
Prodáno: 354
Registrace: 17.2.2011
Město: Praha 2
Stát: ČR
Důležitá informace: Zboží odesílám pouze ve čtvrtky a pátky! počítejte s tím prosím, při objednávání zboží. děkuji Paptoys

paptoys

/ Prodávající
Novinky
136599
20.4.2013 Na Fleru jsem zprovoznila profil Atelier K1, kde najdete naše kreativné kurzy!

Kdo je Paptoys?

Už je to pár let, co jsme se potkaly. Nejdřív si myslela, že jsem Magda. Ale nejsem, jsem Vlaďka. A ona je Lucie. Společně jsme značka Paptoys.

Lucie Ulíková navrhuje, kreslí, vystřihuje a designuje, Vlaďka Pečínková jí do toho mluví, objíždí, papíruje, balí, zařizuje, dohaduje. A ještě máme manžela Víťu, který počítá a podporuje. A druhý manžel Filip podporuje a vaří. A dvě holčičky a dva kluci nás motivují k vymýšlení dalších kreativních papírových hraček.

Jak jsme se ke kreativním papírovým hračkám dostaly?

Sedíme si takhle v zimě na chalupě a stříháme a vystřihujeme, aby děti mohly tvořit a vyrábět. A tak řečníme, vymýšlíme, sepisujeme.... až z toho během týdne máme náplň pro celou firmu. A pak to na chvíli usnulo, ale jen na chvíli...

No, od té doby se některé detaily změnily a vykrystalizovaly. Papíry se na nás začaly doslova lepit. Nápadů máme stále víc, než jsme zatím zrealizovaly. Našimi prvními vlaštovkami byly Anděl a 3D hvězda. Pak přibyli Motýli a Závěsné rybky. Přidali jsme 3D Anděla a 3D Stromek. Letos jsme zrealizovaly Loďku ve vlnách, Slepičku s kuřátkem a brzy přibude Baletka. A na další nápady se můžete těšit.

 

 


 

Co nabízíme?

Tato řada výrobků vám nabízí kolekci papírových objektů, které pomocí jednoduchého triku proměníte ve funkční hračky, mobilní objekty, prostorová přání …

Je pouze na vaší fantazii jak hračky dotvoříte a proměníte je ve výrobky originální, funkční a hravé. Můžete kreslit a malovat, polepovat barevnými papíry, korálky, flitry, prošívat nitěmi a cokoliv dalšího vás napadne.

Výrobky Paptoys podporují fantazii dětí a mohou se stát společnou zábavou pro celou rodinu. Práce s nimi také rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost a soustředění dětí. Věříme, že se pro vás stanou zdrojem inspirace a že vás potěší a pobaví nejen za špatného počasí.

Z čeho to je?

Základem výrobku je recyklovaná kašírovaná lepenka nebo silný karton, ze kterého jsou vyseknuty tvary (2D i 3D) s originálním designem. Bez stříhání a vyřezávání se můžete rovnou pustit do tvoření. Pevnější materiál prodlouží životnost výrobku.

Naše výrobky vyrábíme v České Republice. Výrobek i obal můžete recyklovat.

Pracujeme s originálními motivy a vzory, a děkujeme, že respektujte autorskou práci a autorská práva.

Na Fleru mám ještě profil Atelier K1, kde najdete kreativní kurzy pro veřejnost.

 


 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám Zásikovnou po uhrazení příslušné platby na náš účet. Balím do zpevněných obálek nebo balíčků, podle množství objednaného zboží. Po vzájemné dohodě je možné si zboží vyvednout i osobně.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od paptoys

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--