Profil uživatele
PARAZIT team
Prodávající
Městečko
Registrace: 2.10.2009

Nakrmte svého PARAZITA!

Zdravíme všechny příznivce alternativního originálního designu. Značka a umělecká skupina PARAZIT team vznikla v roce 2004 v Praze jako prostředek k vyjádření vlastní osobnosti, smyslu pro humor a výtvarného cítění. Tvoříme originální českou a slovenskou módu a doplňky všeho druhu. Jsme tady pro všechny, kdo se dokáží hrdě postavit proti diktátu módy a hledají vlastní styl. Pro dámy i pány, co chtějí být vidět.

Jsme seskupení umělců a pojí nás přátelství, spolupráca a organizování různých projektů spojených s alternativní módou. Domluvili jsme se, že budeme vystupovat na Fleru pod společní značkou PARAZIT team. Nakrmte svého PARAZITA!

Braasi je platforma pro vývoj a výrobu vybavení pro pohyb městem i krajinou, převážně na kole. Předměty každodenního užití jako městské batohy jsou inspirovány užitnou estetikou a jednoduchostí horolezeckého vybavení 80-tých let. Neobsahují nic navíc. Méně je více. Vývoj a výroba probíhá v omezených sériích ve vlastní dílně v Praze, převážně z materiálů vyrobených v ČR.

DeafMessAnger tvoří originální diáře, fotoalba, skicáky a pohlednice "z Prahy". Rád vzpomíná na to, jak mu jednou kamarádka řekla: "Tohle máš špatně napsaný - Made from Prague." "Ne, nemám", povídá – „ta pohlednice, co držíš v ruce je vyrobena z Prahy - z časopisu, který jsem našel pohozený na lavičce v Praze - je tudíž z Prahy."Spousta materiálu, který je použit pro vybavení vnitřku diářů pochází právě z ulice a blešáku. Na přední stranu pak hodím šablonu a nastříkám originální design.

Jelení šperky vznikly původně jako nevinný dárek k Vánocům roku 2004. Každý kus je originál, má své jméno, náhradní díly a je vyráběn výhradně ručně. Jelení šperky mají podobu broží, přívěsků, náušnic, čelenek, sponek, magnetů nebo vánočních ozdob, jelenem si můžete ozdobit tašky, žabky, šály, čepice…

Minka se soustředí převážně na porcelánový šperk. Co začalo jako pár prasátek na perlovém náhrdelníku, přerostlo do celého zvěřince porcelánových šperků. Bílý nebo barvený porcelán, dekorovaný zlatem či platinou. Prsteny, brože, náušnice, náhrdelníky…prostě, co kdo snese.

První originální porcelánové brože a produkty vznikli pod značkou _Mi_Product již v roce 2004. Každoročně se tato nabídka rozšiřuje o další nové a nové kousky, které vám nesmějí uniknout. Nech žije PorcelArt.

Čím je pro vás mysteriózní městečko Twin Peaks Davida Lynche a hudba Angela Badalamentiho? Pro mě jednoznačně bizarní závislost a inspirace. Koketní a trochu tajemné modely Lora Palmer najdete exkluzívně u Fashionshopu PARAZIT. "Sovy nejsou tím, čím se zdají být..."

Segrasegra - Eliška Mertová a Dáša Mertová. Značku založily v roce 2007 a zaměřují se na streetovou dámskou a pánskou módu. Kolekce vyrábí výhradně v České republice v menších sériích, ale velká část práce vzniká zákazníkům přímo na míru. Zajímá je téma cyklistiky ve městě.

 

       

DÁMSKÉ VELIKOSTI/ LADY´S SIZES

           

SIZE:

36 38 40 42 44 46
OBVOD HRUDI /BREAST-cm 84 88 92 96 100 104
OBVOD PASU /WAIST-cm 66 70 74 78 82 86
OBVOD BOKŮ /HIPS-cm 90 94 98 102 106 110
Způsob dopravy
Doprava Českou poštou, doporučeně. Baleno do obálek a krabic s bublinkovou folií. Pojištěno. Ceny poštovného v ČR 69Kč (zásilka do 2kg). Ceny poštovného po Evropě dle váhy 50Kč (20g) - 350Kč (2kg). Na vyžádání obchodní balík, PPL. Pro pražské po domluvě možné osobní předání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
700763
21.2.2018 Poslední diáře 2018 od Deafmessanger na Fleru nově se slevou 100kč za krásných 299kč! K dispozici formát A6 nebo A5 dle nabídky.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.