Domů Profil prodejce pasířka Hana
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Unhošť, ČR
  • 1906 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (312) 100%
Nadšenci: 843
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1906
Registrace: 28.2.2014
Město: Unhošť
Stát: ČR

pasířka Hana

/ Prodávající
Novinky
917549
29.11.2020 Do svého obchůdku průběžně doplňuji měděné zápalky na vánoční stůl.

Vítám Vás  ve svém obchůdku. Zabývám se zejména výrobou bižuterie z mědi a mosazi. Tyto ušlechtilé materiály ponechávám buď v přírodním stavu, nebo je nechám galvanicky pokovit stříbrem nebo paladiem. Své šperky často doplňuji minerály, skleněnými i plastovými korálky a perletí. Protože umím zpracovávat mědný a mosazný plech a drát, téměř nepoužívám strojově vyráběné bižuterní dílce. Proto jsou mé výrobky originály.

Vyrábím také drobné užitkové předměty z vytlačované měděné fólie - zápalky k různým příležitostem a přání.

 Budu ráda, když se Vám bude něco z mých výrobků líbit.

Zde na Fleru mě hodně baví a zajímají Top výběry. Mé zboží se zatím objevilo v těchto:

Moje další nominace na Top výběry k nalezení zde.

Měď je základním materiálem pasířů a je to krásný a ušlechtilý kov, proto jej s oblibou používám pro tvorbu originálních šperků.

Z mědi také vytvářím drobnosti - zápalky na vánoční stůl, zápalky s motivem zvěrokruhu, vánoční přání a blahopřání s květinou.

Měděný náhrdelník

Umím zpracovat měděný plech i drát, používám techniky tvarování, tepání, vytlačování a tvrdého i měkkého pájení. Kompletní sortiment mých měděných šperků najdete v sekcích Měděné náhrdelníky, Přívěsky a Náušnice. Dále vyrábím drobné uměleckořemeslné předměty zdobené fólií s vytlačeným motivem, jako například tyto Zápalky.

 

Nejraději tvořím tak, že mosazný nebo měděný drát po zpracování nechám postříbřit tenounkou vrstvou stříbra. Tímto způsobem vyrábím nejenom Prsteny, ale i Postříbřené náhrdelníky, Náramky, Brože, Kroužky na šátky i další výrobky.

Perleť jako materiál mě odjakživa fascinovala. Když jsem pak získala větší množství překrásných perleťových knoflíčků, přišlo mi líto, že se už dnes nedají příliš využít na oblečení a hledala jsem pro ně nové uplatnění. Zkoušela jsem je propojit a pod rukama se mi tvořily mé první perleťové náhrdelníky. Dnes můžete celý můj sortiment najít v sekci Perleťové náhrdelníky.

Perleťový náhrdelník

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou v bublinkových obálkách. Po dohodě je možno se domluvit na osobním předání v Praze na stanici metra Zličín.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pasířka Hana

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--