Profil uživatele
Pataalie
Prodávající
London
Registrace: 2.7.2011

Pataalie z Londýnských končinZajíc žije v lese, veverka žije v lese. A víly žijí v lese.V našem případě se někde stala chyba a víla žije v džungli světové metropole. Tančení na palouku vyměnila za strkání v davech, místo po mechových cestičkách cestuje metrem a Double-Deckerem, levituje už jen po levé straně a ostružiny a lesní plody vystřídaly Fish and chips a English breakfast. Stesk po domovině zahání malováním a nutnou dávkou optimismu, řekněme až naivismu, který se pak promítá do výtvorů. Tvorba je velmi inspirovaná vikingským šumařem (partnerem), který pochází z půvabných Faerských ostrovů. Každá postavička má svůj charakter a důvod.

V HLAVNÍCH ROLÍCH :

Ovce Pataalie 

Pochází z malebných Faerských ostrovů, kde ona a její ovčí kamarádky tvoří většinu zdejší populace :)


Papuchálek Lunde 

Taktéž obyvatel Faerských Ostrovů, ale na rozdíl od Pataalie a dalších faerských ovcí, které jsou běžnou stravou, on končí na talíři jako národní krmě. MrkajícíLunde je velice vážený, většinu roku chráněný a nese titul národního zvířete.

Způsob dopravy
Royal Mail, bublinkova obalka.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím