Profil uživatele
Patchwork Lada
Prodávající
Pardubice
Registrace: 27.2.2011

A máme tu další dovozové krásky, tentokrát především od SPX Fabrics...

Nové kolekce od Henry Glass Fabrics

Postupně budu vkládat nádherné především dovozové látečky...

Těšit se můžete na látečky od Red Rooster Fabrics, Lynette Anderson, Stof, Hoffman Fabrics, Henry Glass, Quilting Treasures, PB Tex, Quilt Gate, RJR Fabrics, SPX Fabrics a spousty jiných...

---

Ráda bych tu přivítala každou dušičku, která je stejně jako já lapena do sítí šicího stroje a spousty krásných láteček.

Mne to postihlo zhruba před osmi lety, kdy jsem začínala s nůžkami, křídou a obrazci, nakreslenými přímo na látku. Popravdě přesnost tenkrát tiše úpěla, šití podle patky bylo tajem, který jsem odhalila až mnohem později. Byla jsem ráda, že zvládnu natáhnout nit do šicího stroje (i ten byl pro mne novotou) a sešít dvě látky jakž takž rovně Embarassed Ale ačkoliv produkt takto vytvořený nebyl nikterak dokonalého tvaru, i přesto jsem z něj měla obrovskou radost a manžel musel zas a znova chválit (což ostatně musí dodnes) Laughing

Dnes už, doufám, jsem o kousek dál, a snad nejen co se týká vybavení. Toho mám tedy opravdu požehnaně. Hrdě se hlásím k zastáncům klasického patchworku, moderní patchwork mi prostě nic neříká. A má opravdu největší láska jsou "Anetky", styl šití křivek podle Anette Ornelas, která tuto techniku vymyslela. Když večer nemůžu v posteli usnout, tak v duchu vymýšlím přehoz přes naši postel, která bude jistojistě z Anetek. Kdy, to už je otázka... I u mě bohužel platí pořekadlo o kovářově kobyle.

Téma tohoto obchůdku je celkem jasné, netřeba vysvětlovat Cool

Vzhledem k tomu, že teprve začínám, není tu vše, co bych chtěla, určitě budu postupně rozšiřovat nabídku z galanterie, patchworkových pomůcek i výplní, o látkách nemluvě Laughing Pokud byste měli zájem o něco konkrétního, budu ráda, když mi písnete a já se pokusím sehnat.

Přeji Vám pevnou nit, ostrou jehličku, čistý chapač, nezlobícího manžela a děti a příjemnou hudbu či film jako kulisu! Krásné tvoření Kiss

Způsob dopravy
Vybrané zboží zasílám prostřednictvím České pošty jako doporučený balík. Cena za poštovné je 80,-. Po předchozí domluvě je možné si zboží odebrat bez poštovného v Pardubicích. Zboží je pečlivě zabaleno podle velikosti buď v bublinkové obálce, nebo v krabici. V případě vatelínu, který je objemnější, je to pevný igelit. Zboží je možné po předchozí domluvě zaslat i jako Balík do ruky či na poštu (Česká pošta), prostřednictvím PPL, nebo přes Uloženku.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Patchwork Lada prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/patchwork-lada. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.


4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu. Není-li to možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Fakturu přikládáme k objednávce na požádání.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (u mBank, pro slovenské zákazníky je zřízen účet u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty, uvedená částka je maximální.

5.3. Po domluvě s prodávajícím lze zaslat zboží jinou službou buď České pošty (Balík do ruky, Balík na poštu, poste restante), prostřednictvím PPL, či přes Uloženku. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit částku za přepravné za tyto služby dle aktuálního ceníku přepravců.


6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 31. května 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
280605
29.6.2014 Do obchůdku mi dorazily další krásky, tentokrát především z dílny SPX Fabrics... Pojďte se romanticky naladit s kolekcí Dream Garden :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím