Domů Profil prodejce patchworkjana
Jana Dušková
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Tišnov, ČR
  • 1125 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (165) 100%
Nadšenci: 343
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1125
Registrace: 8.10.2011
Město: Tišnov
Stát: ČR

patchworkjana

/ Prodávající
Novinky
1039857
22.12.2022 Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023 přeji všem sledujícím i nakupujícím

Vítám Vás na mém profilu na fler.cz. Jmenuji se Jana Dušková.

Patchwork jsem poprvé viděla v německém časopisu Burda, když mi bylo asi 18 let a moc se mi zalíbil. Reálně jsem se s ním setkala poprvé v létě 2002, když jsem byla se synem na prázdninovém pobytu maminek s dětmi. Zde jsem se mimo jiné naučila, jak ručně šít patchworkové bloky přes papírové šablony. Na podzim 2003 jsem absolvovala kurz strojového šití patchworku a od té doby mě natolik pohltil, že se stal mou živností.

Patchwork šiji také na zakázku, hotové výrobky nabízím k prodeji na výstavách, trzích a jarmarcích. V roce 2011 jsem na mezinárodní výstavě patchworku v Praze získala 1. místo v soutěži návštěvníků s dekou My Dear Jane.  V roce 2012 se tato stejná deka stala součástí expozice ČR na jedné z největších patchworkových výstav v Evropě - 18éme Carrefoour Européen du Patchwork ve Francii. V roce 2012 jsem se zúčastnila se svým quiltem soutěže na výstavě OEQC ve Veldhovenu v Nizozemí.

Vedu také kurzy patchworku pro začátečníky i pokročilé. Každé září pořádám výstavu patchworku v Tišnově, kde vystavuji výrobky jak moje vlastní, tak mých kurzistek a patchworkářek z Tišnova a okolí.

Dříve jsem se věnovala i jiným kreativním technikám jako je decoupage, drátkování, batika, malování slupovacími barvami Window Art, Twist Art, mramorování, pletení košíků z pediku apod., ale vzhledem k časové vytíženosti mi na ně už nezbývá čas, ale třeba se k nim zase jednou vrátím.

Založila jsem si nový profil patchworkjana - látky, kam postupně převedu všechny látky z tohoto profilu, proto pokud nenajdete, co jste očekávali nebo hledali, nahlédněte na nový profil. 

Objednáte-li si současně z obou mých profilů, budete platit pouze jedno poštovné. 

Zboží posílám prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce nebo kartonové krabici podle velikosti a hodnoty zboží jako doporučený dopis (do 500 Kč a do omezeného rozměru) nebo cenný balík do tří pracovních dnů od převodu peněz na můj účet.

Obchodní podmínky

platné od 1. 8. 2015

Kupní smlouva

Kupní smlouvu uzavírá na jedné straně „prodávající“:

patchworkjana jako majitel účtu na Fleru

a

na straně druhé „kupující“:

zákazník, který podá objednávku.

Kupní smlouva je uzavřena okamžikem odeslání objednávky a je závazná pro obě strany.

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy je možné do 14 dní bez udání důvodů. Nepoužité, nepoškozené zboží v původním obalu s kopií faktury je nutné zaslat obyčejným balíkem na adresu prodávajícího, poštovné hradí kupující. Zásilky zaslané formou dobírky nebudou přijaty. Při poškození zboží bude vrácená cena snížena o částku, o kterou zboží poškozením utrpělo.

 

Reklamace

Zákonná odpovědnost za vady je 24 měsíců ode dne doručení zboží kupujícímu. Vadné zboží je nutné bez odkladů a neprodleně s kopií faktury a popisem závad zaslat obyčejným balíkem na adresu prodávajícího. Zásilky zaslané formou dobírky nebudou přijaty. Při uznané reklamaci bude poštovné vráceno. Reklamační lhůta je 30 kalendářních dnů od převzetí zboží prodávajícím.

 

Ceny

Všechny ceny v internetovém obchodě jsou uvedeny včetně DPH. Prodávající si vyhrazuje právo upravit ceny bez předchozího upozornění. Ceny jsou platné a závazné v okamžiku uskutečnění objednávky.

 

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou nezbytné pro zdárný průběh prodeje a odeslání zboží a podléhají zákonu o ochraně osobních údajů.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od patchworkjana

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--