Domů Profil prodejce PaTePa
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Velká Bíteš, ČR
  • 93 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (55) 100%
Nadšenci: 88
Aktivita: aktivní
Prodáno: 93
Registrace: 4.2.2012
Město: Velká Bíteš
Stát: ČR
Důležitá informace: UPOZORNĚNÍ: Doba pro objednání věcí je 2-3 týdny od přijetí platby na účet. V době od 22.6. do 1.7 plánovaná dovolená.

PaTePa

/ Prodávající
Novinky
391382
25.5.2015 Králíčci znovu v prodeji :)

Všechny Vás zde vítám

 

Jmenuji se Tereza a podobně, jako mnohé zde jsem maminkou na MD.

naše maličkostUž od malička jsem navštěvovala různé na tvoření zaměřené kurzy a tak jsem posléze vystudovala SŠ textilní. Již tam jsem tíhla spíše ke tvorbě pro ty nejmenší. Nikdy jsem se však touto tvorbou profesionálně nezabývala a ubírala se směrem pomáhajících profesí.

Nicméně před časem jsem se začala k tvorbě zejména hraček vrátila a stále vracím. Tvoření jako takové je pro mne nyní určitým relaxem a zábavou. Zejména při samotném osahání si látky, stuh a knoflíčků už se mi obvykle honí v hlavě spousta nápadů, jak a co s nimi vytvořit, ale času je aktuálně málo, postupně třeba bude více. 

V mém obchůdku naleznete nejrůznější výrobky.

 

Drobnosti do domácností, ručně šité z filcu,

//www.fler.cz/zbozi/kosi-bratri-ptak-v-trni-v-hnedem-4617142

Voňavá šitá srdíčka

//www.fler.cz/zbozi/vonava-srdicka-sada-4768838

Tutu sukýnky

//www.fler.cz/zbozi/tylova-tutu-sukynka-koralove-ruzova-4553770

Polštářky a drobnosti pro naše nejmenší, hračky 

//www.fler.cz/zbozi/polstarek-pro-male-princezny-4750772

//www.fler.cz/zbozi/tresnovy-polstarek-hrejivy-se-superhrdiny-4912057

//www.fler.cz/zbozi/sponkovnik-pro-male-paradnice-s-ptackem-4602690

a spoustu dalšího.

Pokud zde nenajdete co jste hledali, ale mé tvoření se vám líbí neváhejte mne kontaktovat vnitřní poštou určitě se domluvíme. Stejně tak v případě, že Vám nevyhovuje barevnost, nebo velikost či množství.

 

V neposlední řadě děkuji autorce avataru a banneru mixtum design

 

Tak ať se Vám tu líbí :)

 

 

 

 

 

 

Obchodní podmínky
 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce  PaTePa prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/PaTePa. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u České spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

 

Způsob dopravy
Vše je zasíláno českou poštou, jako doporučený balíček. Pokud se s prodávajícím nedohodneme jinak, je zboží odesláno až po připsání peněz na účet nejpozději do 3 dnů.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od PaTePa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--