Profil uživatele
Pattiest
Prodávající
Liberec
Registrace: 9.10.2009

S tvořením šperků jsem začala v roce 2010 a i za tak krátkou dobu se tato činnost stala jedním z mých největších koníčků.

V létě jsem jela se svým přítelem na řecký ostrov Lefkada za prací. Jelikož náš kamarád vlastní firmu, kde vyrábí různé elegantní šperky ze skla, napadlo nás, že bychom si od něj mohli nějaké koupit a zkusit je tam prodat.  Dostali jsme jich poměrně dost a tak jsme začali přemýšlet o tom, jak asi bude ten náš stáneček vypadat. Náhoda tomu chtěla, že jsem před svým odjezdem poznala super holčinu, která se již několik let věnuje technice "drátkování a korálkování" a tak jsem ji poprosila, aby mě něco málo naučila. Začalo mě to bavit a ke skleněným šperkům byla tato tvorba pěkné oživení. Brzy přibyly náramky na ruku, na nohu a spousta naušniček. 

Po návratu jsem navštěvovala kurzy korálkování v Centru Generace v Liberci a naučila jsem se spoustu nových technik. Nyní bych ráda rozvíjela i další styly.

Od srpna roku 2014 přibyly v mém obchůdku obrazy mé šikovné maminky Hany Štěpánkové. Studovala pedagogickou školu a po letech strávených v mateřské škole se znovu vrátila k malování. Její hlavní tématikou je okolí jejího rodného města (Jablonné v Podještědí) a malebné jihočeské uličky a domečky.

Přeji vám příjemné nakupování a ať se vám u nás líbí :-))

 

Děkuji Vám za návštěvu

 

Petra

 

 

!!!  Ráda bych vám doporučila obchůdek mé dobré kamarádky Karlitchky, která též vyrábí šperky. Pokud si objednáte zboží z její i mé nabídky zároveň, po domluvě s námi Vám bude započítáno jednotné poštovné !!!


Způsob dopravy
Česká Pošta - obchodní balík, obyčejné psaní (doporučeně) Zboží balím do bublinkové obálky nebo malé krabičky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím