Domů Profil prodejce Patua
  • Prodejce od r. 2012
  • Hodonín, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 20.3.2012
Město: Hodonín
Stát: ČR

Patua

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vážení a milí návštěvníci, dovolte, abychom Vás co nejsrdečněji přivítali v našem malém obchůdku Patua - parádivá tvorba uměleckých artefaktů.

Jsme mladá rodina a asi před rokem do našeho žití zasáhly třpytivé a krásné korálky. To když v našem městě otevřeli první a jedinou korálkárnu. Mě, jako jedinou ženskou zástupkyni našeho týmu, si okamžitě získaly a mé tři muže chtě nechtě také.

Nejoblíbenější technikou jsou pro mě šité šperky a dekorativní předměty. K práci využívám především český rokajl a nymo nit. Dále mám velmi ráda dekorativní drátky v kombinaci s korálky. Těší mě, pokud se někomu má práce líbí a udělá radost. U korálků vždycky zrelaxuji. Nejsou mým povoláním, ale koníčkem. Tvořím, protože mě to baví a protože chci.

Manžel zajišťuje všechny technické práce a záležitosti kolem. Je mi rádcem, inspirátorem a konzultantem, stejně, jako moji dva malí pomocníci.

Vážení a milí navštěvníci, děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se příště!

 

          

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím české pošty, doporučeně, chráněné v bublinkové obálce, případně chráněné ještě bublinkovou folií. U objednávek nad 500Kč zboží připojišťujeme. Poštovné a balné je účtováno dle platných tarifů české pošty, velikosti a charakteru zboží. Na jeho výši se dohodneme vždy předem. Zboží zasíláme do týdne po obdržení platby na náš účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Patua

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--