Profil uživatele
Paula Fashion
Prodávající
Václavovice
Registrace: 23.5.2010

Kdo by se nechtěl líbit? Tak nakoukněte, třeba něco vybereteUsmívající se

Značka PaF (Paula Fashion) vznikla až díky těmto stránkám. Přestože se  návrhářstvím a šitím zabývám už od dětství, k tvorbě pro širší klientelu jsem se odhodlala až nyní. Do tajů švadlenkářského umění mě zasvětila babička, která byla profesí dámská krejčová. Později jsem absolvovala několik kurzů šití, abych své "umění" ještě trochu zdokonalila. Své výrobky šiji na overlockovém a normálním šicím stroji.

 

Teď bych ráda nabídla své výtvory i vám, tak doufám, že se vám budou líbit.

V mé nabídce můžete nalézt:

Věci barevné

věci méně barevné

věci módní

věci klasické

dále věci různě zdobené

i věci prosté

věci romantické

a v neposlední řadě různé doplňky

 

Kdyby se vám nějaký můj výrobek líbil, ale potřebovali byste jinou velikost, nebo by se vám líbil z jiné látky, NAPIŠTE MI, pokusím se vyhovět.

Můžete nakouknout i do prodaného zboží, pokud by byl materiál ještě k mání, můžu prodanou věc ušít znovu.

 

A tady malá ukázka mých výrobků, které se objevili na hlavní straně v Top výběru:

 

 

TOPlist">

 

// TOPlist

 

Fakturu k vytištění naleznete v detailu své objednávky. Vytištěnou fakturu můžu zaslat na vyžádání.

V případě žádosti o výměnu zboží, či vrácení peněz, platí čtrnáctidenní lhůta.

Způsob dopravy
Česká pošta, balíček posílám doporučeně, odesílám do dvou pracovních dnů od připsání částky na účet, pokud je u zboží uvedena lhůta potřebná k výrobě je samozřejmě odeslání balíčku prodlouženo o tuto lhůtu. Pokud byste chtěli balíček poslat na dobírku, vyhovím, ale poštovné bude vyšší. Při objednání více věcí najednou platíte pouze jedno poštovné. -----------------------Pro slovenské zákazníky mám zřízen účet u Fio banky (vnitrostátní platba)
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce https://www.fler.cz/paula-fashion prostřednictvím internetového obchodu. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží  v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u GE Money bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balíkdoruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

Pokud odesílám jako balík do ruky poskytnu vaše telefonní číslo doručovací společnosti pro možnost zaslání SMS zprávy o dodání zásilky.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 4.února 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím