Domů Profil prodejce Paulita
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Jihlava, ČR
  • 34 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 34
Aktivita: aktivní
Prodáno: 34
Registrace: 23.4.2009
Město: Jihlava
Stát: ČR

Paulita

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Vítám Vás v mém malém flerobchůdku! 

Od mala ráda všelijak tvořím, zkusila jsem toho mnoho, ale poslední dobou mě hodně baví výroba šperků, malba na sklo a nově se věnuji keramice.

Tvořím podle své nálady, podle toho, co mě aktuálně osloví, ale hlavně pro radost, a proto doufám, že kousek té radosti v mé tvorbě objevíte i Vy, že Vás potěší a budete se do mého obchůdku rádi vracet, třeba i k malému nákupu.

Na závěr bych Vám ráda doporučila další zajímavý prodejní odkaz tady na Fleru, a to na obchůdek uživatelky Dannu, která především šije, ale vytváří i další jiné moc hezké věci. Přesvědčte se!

Pokud zároveň nakoupíte u nás obou, platíte jen jedno poštovné!

 

Způsob dopravy
Šperky jsou zasílány v uzavíratelných igelitových sáčcích, náušnice mají vždy umělohmotné nebo kovové zakončení proti ztrátě. Zboží odesílám v bublinkové obálce doporučeně prostřednictvím České pošty. Ostatní zboží je vždy bezpečně zabaleno tak, aby nemohlo dojít k poškození, zasílám opět prostřednictvím České pošty a to jako "křehké". Po předchozí domluvě je také možné osobní předání (neplatíte poštovné) v Jihlavě či v Chrudimi.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Paulita

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--