Domů Profil prodejce pavelek petr
  • Prodejce od r. 2013
  • Slavkov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 7
Aktivita: -
Registrace: 17.4.2013
Město: Slavkov
Stát: ČR

pavelek petr

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Od 14 let stavím plastiky a reliéfy. Od nejisté doby abstraktně zpracovávám své myšlenky a pocity. Nechodím na výstavy, nestuduji staré ani nové přístupy k materiálu, hledám v sobě vlastní cestu. Mám zkušenost že fotografie mých plastik zkreslují skutečnost.

Je sice pravda, že už jsem něco prodal státní galerii, ale teď začínám prodávat veřejně svoje práce, protože nemám peníze. Pro mě je potřebné sochy vytvářet pro ně samotné, ne pro výdělek!

Mám už něco za sebou ohledně výstav jak v ČR, tak v zahraničí. Tím chci naznačit, že jsem začal jako každý druhý výtvarník dělat dílo a veřejně ho prezentovat. Po čase jsem přišel na to, že nepotřebuji vystavovat, ale tvořit. Nelíbí se mi dělat si nějaké jméno v určitých kruzích a posléze prodávat, protože jsem populární. Nechci být módním ani veřejným autorem. Internetový prodej se mi zdá být vhodný, protože vidím fotku a buď mě zaujme nebo ne.

Pokud můžu být rádcem jak se dívat na abstraktní projev jakého koliv člověka, zkus brát vystavený objekt jako fantazii autora a ne jestli připomíná židli nebo prase{#emotions_dlg.pig}.

Pavelek

Ps: Pokusím se postupně nabídnout všechny věci, za kterými si stojím. "Smrt všem galeriím a trapným vernisážím! Ať žije podzemí!"

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pavelek petr

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--