Nově nabízím kurz vinutých perlí nebo možnost skupinových kurzů (až 15 lidí) a exkurzí do naší sklárny.
Profil uživatele
Pavla Miková
Prodávající
Sázava
Registrace: 31.5.2009

AHOJ,

POKUD MÁTE RÁDI SKLENĚNÝ SVĚT, TAK JSTE NA PRAVÉM MÍSTĚ. SPOLU S MANŽELEM  VLASTNÍME MALOU FIRMU MIKAGLASS, s.r.o. NA VÝROBU RUČNĚ FOUKANÉHO SKLA V SÁZAVĚ U BENEŠOVA. VYRÁBÍME SKLO VŠEHO DRUHU, POKUD BY JSTE COKOLI POTŘEBOVALI NEVÁHEJTE MNE OSLOVIT, RÁDI VYROBÍME I SKLO NA ZAKÁZKU DLE VAŠICH NÁVRHŮ. JSME SCHOPNI ZAJISTIT I  VOLNOČASOVÉ SKLÁŘSKÉ KURZY PRO FIRMY AŽ PRO 18 LIDÍ,NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Dne 8.5.2016 vysílali v Toulavé kameře reportáž z naší sklárny, pokud by vás zajímalo, jak se sklo vyrábí ve zkratce, můžete se podívat: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/216562221500019/ Není moc dlouhá a moc toho není vidět, nedivím se. Točili 6 hodin a v Toulavce vysílají pouze  3,5 minuty! Tak jste všichni nadšenci skla zváni, až pojedete okolo na kukačku.

BUDU RÁDA, KDYŽ SE PODÍVÁTE NA VÝROBKY MÉ MLADŠÍ 16TI LETÉ DCERY LEY    https://www.fler.cz/lea-mikova

VAŠE PAVLA

  • POSÍLÁM SKLO POUZE S PPL NEBO GLS POJIŠTĚNÉ,TEDY KŘEHCE, NEBOŤ SE JINAK ROZBITÉ SKLO NEDÁ REKLAMOVAT A ZPŮSOBUJE TO NEMALÉ PROBLÉMY VŠEM, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!  

Pokud by vás zajímala reportáž o naší firmě a výrobě foukaného skla skoukněte vysílání Vlna z Brna: http://b-tv.cz/vlna-z-brna.html?ep=2791

Způsob dopravy
Více kusů posílám pouze s PPL nebo GLS, sklo je baleno v bublinkové folii, pak je vrstva proti nárazu a nakonec v kartonu cena od 135,-Kč do 150,-Kč.Poštou posílám POUZE v krajním případě od 150,-Kč( 1-2 ks)více kusů 180,-Kč, na dobírku vyjímečně. Na Slovensko posílám nově s GLS, pro platbu vám napíši EURový účet. Navštivte také stánek mé dcery Markéty uživatel "Kétik" s keramikou !
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
764526
17.11.2018 Připravili jsme si pro Vás nové designové výrobky dle návrhu Pavla Raspberry
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.