Nově nabízím kurz vinutých perlí nebo možnost skupinových kurzů (až 15 lidí) a exkurzí do naší sklárny.
Profil uživatele
Pavla Miková
Prodávající
Sázava
Registrace: 31.5.2009

AHOJ,

POKUD MÁTE RÁDI SKLENĚNÝ SVĚT, TAK JSTE NA PRAVÉM MÍSTĚ. SPOLU S MANŽELEM  VLASTNÍME MALOU FIRMU MIKAGLASS, s.r.o. NA VÝROBU RUČNĚ FOUKANÉHO SKLA V SÁZAVĚ U BENEŠOVA. VYRÁBÍME SKLO VŠEHO DRUHU, POKUD BY JSTE COKOLI POTŘEBOVALI NEVÁHEJTE MNE OSLOVIT, RÁDI VYROBÍME I SKLO NA ZAKÁZKU DLE VAŠICH NÁVRHŮ. JSME SCHOPNI ZAJISTIT I  VOLNOČASOVÉ SKLÁŘSKÉ KURZY PRO FIRMY AŽ PRO 18 LIDÍ,NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Dne 8.5.2016 vysílali v Toulavé kameře reportáž z naší sklárny, pokud by vás zajímalo, jak se sklo vyrábí ve zkratce, můžete se podívat: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/216562221500019/ Není moc dlouhá a moc toho není vidět, nedivím se. Točili 6 hodin a v Toulavce vysílají pouze  3,5 minuty! Tak jste všichni nadšenci skla zváni, až pojedete okolo na kukačku.

BUDU RÁDA, KDYŽ SE PODÍVÁTE NA VÝROBKY MÉ MLADŠÍ 16TI LETÉ DCERY LEY    https://www.fler.cz/lea-mikova

VAŠE PAVLA

  • POSÍLÁM SKLO POUZE S PPL NEBO GLS POJIŠTĚNÉ,TEDY KŘEHCE, NEBOŤ SE JINAK ROZBITÉ SKLO NEDÁ REKLAMOVAT A ZPŮSOBUJE TO NEMALÉ PROBLÉMY VŠEM, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!  

Pokud by vás zajímala reportáž o naší firmě a výrobě foukaného skla skoukněte vysílání Vlna z Brna: http://b-tv.cz/vlna-z-brna.html?ep=2791

Způsob dopravy
Více kusů posílám pouze s PPL nebo GLS, sklo je baleno v bublinkové folii, pak je vrstva proti nárazu a nakonec v kartonu cena od 135,-Kč do 150,-Kč.Poštou posílám POUZE v krajním případě od 150,-Kč( 1-2 ks)více kusů 180,-Kč, na dobírku vyjímečně. Na Slovensko posílám nově s GLS, pro platbu vám napíši EURový účet. Navštivte také stánek mé dcery Markéty uživatel "Kétik" s keramikou !
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
657939
28.9.2017 Dárek k objednávce - do konce tohoto týdne při objednávce zboží nad 750 Kč obdržíte dárek skleněnou kouli https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.