Maminky a zákaznice,aktuální termín dodání Vám ráda sdělím přes poštu,né vždy jsou termíny uvedené pod inzerátem aktuální.Záleží na množství uhrazených zakázek před Vaší objednávkou.
Profil uživatele
pavlamengrová
Prodávající
dobříš
Registrace: 5.7.2010

Milé maminky a  zákaznice.Jmenuji se Pavla a ráda by jsem Vám nabídla něco ze své tvorby.Baví mě zkoušet stále nové věci,ale ze všeho nejraději háčkuju a pletu čepičky,vánoční a velikonoční ozdoby,sem tam něco drátkovaného,korálkovaní....Vše je  na domluvě fotečky jsou ilustrační,nejvíce záleží na Vašem přání,termíny dodání jsou také po dohodě.Pokud se jedná o sezoní výrobky,po zkušenostech vím,že  převážně dodání čepinek je potom časově hodně náročné  3 týdny nejsou vyjímkou.Neváhejte se na cokoli zeptat,ráda Vám  odpovím a budu se snažit vyjít  vstříc.Postupně vložím další a další novinky.....vždy jak bude jen trochu času něco nového vyrobit.

Pokud budete mít zájem o čepičky háčkované nebo pletené ,popřípadě šály nebo návleky přikládám ještě návod na měření + určení ceny výrobků.

Jako první ....

Návod na měření čepiček
-----------------------------------

Maminky u čepiček měře prosím obvod hlavičky a to přes čelo jako u lékaře a hloubku čepičky.Pokud má čepička nebo bekovka sahat do poloviny oušek začínáte měřit z tohoto místa ,přes vršek hlavičky zase na druhou starnu opět do poloviny ouška.Pokud si čepičku /bekovku budete přát pod ouško,postup je stejný jen začínáte měřit z pod ouška ,přes vršek hlavičky  pod druhé ouško:-))

Návod na měření návlečků

----------------------------------

Prosím měřte délku od kotníku  kam chcete aby  návleček sahal a obvod lýtka. Míra je orientační,potom bude záležet jestli půjde o návlečky  těsné kolem nožky,nebo   širší, takové,které se nosí přes botičky.To se domluvíme,co Vám bude více vyhovovat.

 

Jako druhé je cena čepinek

 

..........................

Pokud zvolíte  čepičku shodnou s  ilustrační fotkou,ve stejném typu  zdobení a složitosti na vypracování  /vzorku/ a lišit se bude pouze barevně,cena  do obvodu hlavičky 50 cm zůstává stejná.Pokud by jste zvolila jiný typ,složitější aplikace a větší obvody hlavičky  cena čepiček se změní.Obvodově je cena v řádech 10-20,- na výrobku.Pokud by jste  měla zájem o jiný typ aplikace  cena se mění o 10-50,-podle typu  a složitostina vypracování aplikací.

V případě nejasností se neváhejte na cokoli zeptat,konečnou cenu Vám ráda sdělím  před potvrzením Vaší objednávky.

Přeji Vám klidné a  ničím nerušené  prohlížení fotek a pokud se Vám nějaký výrobek zalíbí a zatoužíte ho mít doma.Ráda Vám jej vyrobím.

Způsob dopravy
ČESKOU POŠTOU,DOPORUČENÉ ZÁSILKY NEBO POJIŠTĚNÉ BALÍČKY,PODLE VELIKOSTI OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ.PO DOHODĚ LZE ZASLAT JAKO OBYČEJNÝ DOPIS NEBO OBYČ.BALÍČEK.PŘI OBJEDNÁVCE PROSÍM ROVNOU UVÁDĚJTE POKUD MÁTE ZÁJEM O OBYČEJNÉ ZASLÁNÍ CENY JSOU OD 14,- DO CCA 54,- PODLE VÁHY A VELIKOSTI DOPISU/BALÍČKU/
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím