Profil uživatele
Pavlína Kourková
Prodávající
Plzeň
Registrace: 30.5.2013

Vítám Vás a děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku s autorskými předměty.

Malování je mou velkou radostí, provází mě už od dětství. Inspirací je mi nejčastěji příroda, zejména svět rostlin - jejich půvab, něha, křehkost, jemnost... ráda trávím čas pozorováním drobných detailů rostlin, jejich tvarů, barev a vůní.

image

Malování se věnuji profesionálně. Nejraději mám volnou tvorbu, ale ráda také spolupracuji na zajímavých projektech. Ilustruji dětské knihy, leporela, vyhotovuji botanické ilustrace pro různé výrobky (čaje, tinktury a kalendáře), přispívám do odborných článků a časopisů

Při tvorbě autorských výrobků se snažím o to, aby radost, se kterou  je vytvářím, byla sdílena i těmi, kteří si je pořídí a budou je užívat. Dbám proto také na kvalitu použitých materiálů a komponentů, aby byl výrobek co nejlepší a měli jste ho rádi.

Protože řada obrázků vznikala společně s poetickými verši mého přítele Vojty Fajfra, u některých výrobků je také najdete. Věřím, že Vás potěší.

Děkuji za pozornost a těším se na naše vzájemné potkávání. Ať už tady na Fleru nebo někde jinde... :)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
708883
20.3.2018 Vložena spousta novinek, přeji krásné jaro ! :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím