Profil uživatele
Pavlína Maňáková
Prodávající
Brandýs nad Labem
Registrace: 7.2.2012

Vážení a milí,

dovolte mi, abych Vás prostřednictvím tohoto profilu seznámila se zlomkem své tvorby.

Celý svůj život se věnuji výtvarnému umění, je to můj svět. Prošla jsem celou řadou tvůrčích období, která ne vždy vedla k veselý koncům. V současné době jsem se našla v kresbách tužkou a uhlem, proto si Vám dovoluji představit serie kreseb a skic právě z tohoto období. 

Jak už bylo řečeno, všechna má dílka jsou originály, k prodeji ale nabízím v prvé řadě digitálně spracované kopie. Pokud by Vás ale nějaká kresba zaujala natolik, že byste chtěli její originál, nebráním se ani této možnosti. 

V současné době testuji kvalitu jednotlivých tisků na různé materiály (matné a polomatné fotopapíry, art papíry a fotoplátna) . Výsledky samozřejmě ihned nafotím a přidám do galerie. Cenu jednotlivých grafických úprav zveřejním zde.

Děkuji Vám za zájem a moc se těším na případnou spolupráci. Neváhejte mi napsat nebo mě kontaktovat při jakékoliv připomínce nebo požadavku.

P.M.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím