Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 3.9.2018 00:00 z důvodu "dovolená". Vážení zákazníci, děkuji za vaši přízeň, ale následující měsíce nebudu vyřizovat žádné objednávky, přesný termín znovuotevření... více »
Profil uživatele
Pavlínčiny perníčky
Prodávající
Brno
Registrace: 7.7.2014

 

NEBOJTE SE OZVAT

Pokud chcete upéct perníčky dle Vašeho návrhu, či jen obměny těch, které mám v nabídce, neváhejte a napište mi přes fler poštu. Ráda vyhovím všem Vašim přáním.

 

Perníčky peču v čistém domácím prostředí bez přítomnosti zvířátek či cigaretového kouře.

Všechny perníčky v mém obchůdku prodávám jako dekorační zboží.

Způsob dopravy
Balíčky posílám ve stanoveném termínu po přijetí platby za objednávku doporučeně Českou poštou s označením "křehké". Jednotlivé perníčky balím do celofánových sáčků, dále do kartonových krabic a krabiček vystlaných bublinkovou folií a pěnovou výplní. Po předchozí domluvě je také možné osobní předání v Brně - Bystrci u OC Max.
Obchodní podmínky

Nákup:

Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky zákazníkovi, o němž je informován vnitřní poštou (případně i e-mailem, pokud ho při objednávce uvedl). Stejným způsobem je informován o přijetí platby a zaslání zboží. Výše poštovného závisí na velikosti objednávky. Do 150 ks zasílám perníčky v jedné krabici za jedno poštovné, nad 150 ks je rozděluji do dvou krabic (aby bylo minimalizováno riziko jejich poškození během přepravy) a zdvojuji tím pádem i poštovné.

Dodání:

Perníčky peču vždy čerstvé po Vašem objednání, prosím Vás tedy, abyste nakupovali s dostatečným předstihem (ideálně měsíc dopředu) a do poznámky k objednávce uvedli, dokdy chcete mít perníčky doma. O přesném termínu dodání informuji zákazníky po přijetí objednávky nebo případně vnitřní poštou před samotným vznikem objednávky. O dodací době konkrétního druhu perníčků a jeho množství se můžete předem informovat vnitřní poštou. Smluvená dodací doba se počítá od přijetí platby za danou objednávku.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.