Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Pavouček
Prodávající
Mělník
Registrace: 5.2.2008

Vítejte,
chtěla bych Vám představit svou tvorbu. Od malička mě zajímaly různé provázky, šňůrky a klubíčka, ráda jsem dělala uzlíky a zjišťovala, že některé jsou ozdobou samy o sobě. Mám ráda krásné korálky a knoflíky, jako malá jsem mívala své truhličky s "poklady", dnes mám krabice a vymýšlím, co z těch pokladů můžu vyrobit.

Materiály mám ráda přírodní, takže používám korálky a knoflíky skleněné, dřevěné, kovové, perleťové. U přízí a látek dávám přednost bavlně, hedvábí, vlně, lnu, konopí apod.

Z ručních prací mě nejvíce oslovily ty hodně staré, na které lidé skoro zapomněli. Zabývám se především síťováním, ale mám ráda i jiné techniky: tkaní na hřebenovém stávku nebo na karetkách, špulkování. Možná se časem naučím krosienky nebo paličkování.

Z obvyklejších prací mám ráda především háčkování a to klasické a tuniské, trochu pletu a ráda šiju.

S chutí vymýšlím nové moderní využití starých technik. Chci, aby moje výrobky byly nejen krásné ale také praktické a opravdu použitelné.

Ať Vám moje výrobky dělají radost.

 

červen 2012 Momentálně mě chytly špulkované šňůrky. Ruční výroba je náročná na čas, tak jsem koupila strojek a mohla jsem se pustit do tvorby náhrdelníků, které mě už delší čas lákaly. Doufám, že i Vám se budou líbit. Usmívající se

Top nominace

K tvorbě nominací mě někdy lákají oblíbené nesmrtelné písně. Odkaz na nahrávku a někdy i text najdete v komentářích k nominacím: Telegraph RoadO šípkových růžíchPár lučních květů v tom horkém létuNechte zvony znít, Chtěla jsem být už vdaná, Zimní království .

Způsob dopravy
Česká pošta bublinková obálka nebo papírová krabička
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím