Domů Profil prodejce Pavouček
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Mělník, ČR
  • 38 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 55
Aktivita: aktivní
Prodáno: 38
Registrace: 5.2.2008
Město: Mělník
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Pavouček

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte,
chtěla bych Vám představit svou tvorbu. Od malička mě zajímaly různé provázky, šňůrky a klubíčka, ráda jsem dělala uzlíky a zjišťovala, že některé jsou ozdobou samy o sobě. Mám ráda krásné korálky a knoflíky, jako malá jsem mívala své truhličky s "poklady", dnes mám krabice a vymýšlím, co z těch pokladů můžu vyrobit.

Materiály mám ráda přírodní, takže používám korálky a knoflíky skleněné, dřevěné, kovové, perleťové. U přízí a látek dávám přednost bavlně, hedvábí, vlně, lnu, konopí apod.

Z ručních prací mě nejvíce oslovily ty hodně staré, na které lidé skoro zapomněli. Zabývám se především síťováním, ale mám ráda i jiné techniky: tkaní na hřebenovém stávku nebo na karetkách, špulkování. Možná se časem naučím krosienky nebo paličkování.

Z obvyklejších prací mám ráda především háčkování a to klasické a tuniské, trochu pletu a ráda šiju.

S chutí vymýšlím nové moderní využití starých technik. Chci, aby moje výrobky byly nejen krásné ale také praktické a opravdu použitelné.

Ať Vám moje výrobky dělají radost.

 

červen 2012 Momentálně mě chytly špulkované šňůrky. Ruční výroba je náročná na čas, tak jsem koupila strojek a mohla jsem se pustit do tvorby náhrdelníků, které mě už delší čas lákaly. Doufám, že i Vám se budou líbit. Usmívající se

Top nominace

K tvorbě nominací mě někdy lákají oblíbené nesmrtelné písně. Odkaz na nahrávku a někdy i text najdete v komentářích k nominacím: Telegraph RoadO šípkových růžíchPár lučních květů v tom horkém létuNechte zvony znít, Chtěla jsem být už vdaná, Zimní království .

Způsob dopravy
Česká pošta bublinková obálka nebo papírová krabička
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od Pavouček

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--