Domů Profil prodejce pbstyle
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Zlín, ČR
  • 1437 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (645) 100%
Nadšenci: 1726
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1437
Registrace: 4.3.2012
Město: Zlín
Stát: ČR

pbstyle

/ Prodávající
Novinky
917368
29.11.2020 Vážené zákaznice a příznivci kabelek značky barbo,
rád bych Vás tímto pozval na předvánoční nákup kabelek z mé dílny. Vybrané modely můžete nyní nakoupit za speciální Vánoční cenu 1999,-Kč.
A samozřejmě, doprava je zdarma.
S přáním spokojeného nákupu
Váš barbo

Vážené zákaznice a příznivci kabelek značky barbo,

rád bych Vás tímto pozval na předvánoční nákup kabelek z mé dílny. Vybrané  modely můžete nyní nakoupit za speciální Vánoční cenu 1999,-Kč.

Jedná se o tyto modely:

Dahlia
Dafne
Vladěna
Kassandra

a samozřejmě, doprava je  zdarma.

S přáním spokojeného nákupu

Váš barbo

 

Vážené zákaznice a příznivci kabelek značky barbo,

rád bych Vás tímto pozval na předvánoční nákup kabelek z mé dílny. Vybrané  modely můžete nakoupit se slevou 25%. Ke kabelce dostanete dolarku zdarma a samozřejmě doprava je  zdarma.

S přáním spokojeného nákupu

Váš barbo

Něco málo o mně,

Jmenuji se Pavel Barbořík od malička nemaluji a na panenky nešiji.

Vystudoval jsem ve Zlíně na Kožařské průmyslovce. Po škole jsem prošel několika technickými funkcemi ve firmách zaměřených na výrobu obuvi (Svit Zlín,atd.). V roce 2004 jsem se rozhodl vrátit zpět k řemeslu a vyrábět koženou galantérii ve vlastní dílně pod značkou „barbo“.

Snažím se, aby se mé výrobky vyznačovaly dokonalým dílenským zpracováním a vyváženým designem. Pro výrobu používám pouze přírodní usně (kůže).

Proč jsem si vybral právě přírodní usně? Především pro jejich skvělé vlastnosti které výrobky z plastu či poromeru nikdy nedosáhnou. Jako jednu z nejdůležitějších vlastností přírodní usně bych rád zmínil její skvělou odolnost vůči otěru a oděru což je v případě kabelek jedna z klíčových vlastností. Dále pak je to její pevnost a stálost v tvaru. U některých druhů se dá říct: "Čím starší, tím lepší", jelikož časem získává useň  "patinu". Přírodní useň se také velice snadno udržuje.

Podšívky jsou 100% polyester od českého výrobce – Hedva, a.s.. Zipy jsou opět původem české – WICO Děčín. Každý přívěšek na zipu je gravírován mým logem a stejné logo je vyšito na každém mém výrobku.

Způsob dopravy
Zboží, které mám skladem, posílám ihned nebo nejpozději druhý den po obdržení platby prostřednictvím kurýrní služby PPL. Od 6.2.2013 zasílám zboží i na Slovensko a to prostřednictvím kurýrní služby PPL. Po dohodě je možný i osobní odběr.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pbstyle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--