Menu
--
Domů Profil prodejce pe.sek1
  • Prodejce od r. 2010
  • Karviná, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 13.12.2010
Město: Karviná
Stát: ČR

pe.sek1

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

   Ahoj. Kreslím asi tak 10 let a v posledních asi pěti letech už stíhám většinou jen portréty, přesto, že prioritou u mě byly akty, poloakty, fantazy a reklamní kresby. Kreslím tužkou podle fotografie zaslané na email. V roce 2009 jsem dostal první nabídku výstavy a od té doby se mi podařilo už třikrát vystavovat své obrazy.

   Kreslím rád v životní, či nadživotní velikosti, ale není problém nakreslit malý, ši naopak velmi velký portrét. Nedělám rozdíly v cenách za obraz malý, nebo velký. Rozdíl v ceně je pouze za rámování.  Fotografii bych osobně doporučil kvalitnější, například z tabla nebo jakoukoli focenou u fotografa, nebo i fotku na občanku.

   Kromě portrétů lidí, kreslím také zvířata, domy a chaty, či obrazy podle několika fotek najednou. Obrazy posílám zarámované a zasklené v úzkém, 2 cm šedostříbrném rámu s antireflexním sklem. O toto rámování je teď velmi velký zájem, ale pokud není potřeba rámovat, není nutností.

   Doufám, že svými obrazy potěším jak kupujícího, tak obdarovaného :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od pe.sek1

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím