Vážené zákaznice a zákazníci, od 19. 6. do 30. 6. Máme rodinnou dovolenou a tak jednak nebudu asi úplně 100 %-ně na příjmu, ale také se mi tím pozdrží výroba a možnost odesílat Vaše objednávky. Prosím tedy o... více »
Profil uživatele
pe.tru
Petra Truszyková | prodávající
České Budějovice
Registrace: 31.1.2009

Vítejte v mé virtuální galerii, kde najdete šperky a různé drobnosti z křišťálové pryskyřice, buttonkové odznáčky, magnetky a zrcátka. Vždy se snažím nejen o originální vzhled, ale také o kvalitní zpracování.

Veškeré motivy na mých výrobcích jsou autorskou grafikou, kterou zpracovávám v grafických programech sady COREL. Sem tam se objeví i nějaká ta ruční kresba, kterou pak dále počítačově upravuji. 

Komponenty se snažím vybírat pečlivě a protože jsem zakotvila hlavně u nerezové oceli nebo kvalitního bižuterního kovu bez obsahu niklu, doufám, že s nimi budete spokojení. Pokud ale máte specifické požadavky na materiál, kontaktujte mne prosím vnitřní poštou a já Vám dle svých možností vyjdu maximalně vstříc.

Pokud si u mne zakoupíte náušnice s otevřenými háčky, jsou jejich samozřejmou součástí plastové zarážky proti jejich ztrátě.

Jestliže budete mít nějaké přání, nápad či něco, co byste rádi, abych Vám vytvořila, opět Vás odkážu na vnitřní poštu. Jestliže to bude v mých silách, ráda vyhovím.

Péče o výrobky

Pryskyřice, ve které jsou motivy zalité časem ztrácí svůj skleněný lesk. Pokud není povrch moc poškrábaný, stačí motiv jen přeleštit hrubším vlhkým hadříkem a setřít tak zachycené nečistoty. V krajním případě celkem dobře poslouží i přeleštit ji hadříkem s malinkým množstvím zubní pasty. Žloutnutí pryskyřice postupem času je přirozené a bohužel se jedná o jev, na který jsem zatím nenašla protilék.

Použité bižuterní komponenty také nejsou „nesmrtelné” a lehce mohou ztratit svůj pěkný vzhled nevhodným zacházením. Proto doporučuji šperky nasazovat až po aplikaci veškerých kosmetických přípravků. Krémy, parfémy i lak na vlasy nenávratně poškozují jejich povrchovou úpravu. Stejně tak je dobré vyhnout se kontaktu s vodou. Před koupáním, sprchováním a saunováním proto šperky vždy raději sundávejte. 

Co se týče skladování šperků, nejvhodnější je jejich uložení na tmavé místo, nejlépe do krabičky nebo přímo šperkovnice. 

 

Respektujte autorská práva!

Vítám všechny nakupující i nakukující,

jmenuji se Petra Truszyková a těší mě, že jste zavítali právě sem.

Motivy, které používám ve svých výrobcích jsou výhradně výplody mojí fantazie. Tvořím je jak ručně, tak pomocí grafického programu. S tímto programem jsem se naučila pracovat na střední škole a přes období následného studia jsem tuto dovednost upozadila a vrátila se k ní v době, kdy jsem potřebovala utéct od psaní diplomové práce a dalších studijních povinností k něčemu, co mě bavilo.

To už je ale celkem dávno a tak jsem tu nyní jako maminka dvou malých holčiček, které jsou mi nekonečnou inspirací. Tvořím a vyrábím pro radost sobě i svých zákazníků. I když je to někdy náročné (zvlášť když je třeba to skloubit ještě s mojí druhou zábavou/prací - kreslení stavebních projektů), dělám to ráda a pořád mě to baví.

naše rodinka

 

 

 

Způsob dopravy
Vaše balíčky se snažím odesílat do 2 pracovních dnů od připsání platby na účet, a to doporučeně prostřednictvím České pošty (protinárazová obálka s bublinkovou fólií).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
725255
29.5.2018 Frida už i jako náhrdelník zde:
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.