Domů Profil prodejce pe.tru
Petra Truszyková
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Jankov, ČR
  • 6900 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (977) 100%
Nadšenci: 2872
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6900
Registrace: 31.1.2009
Město: Jankov
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážené zákaznice i zákazníci, z rodinných důvodů bude můj obchůdek od 11. 11. do konce listopadu uzavřen. Děkuji za pochopení.

pe.tru

/ Prodávající
Novinky
1080101
6.11.2023 Dobrý den všem, z rodinných důvodů jsem nucena dočasně uzavřít obchůdek. Do pátku bych měla ještě být schopná, i když možná s menšími omezeními, Vaše objednávky vyřešit. Znovu otevřít obchůdek pak plánuji se začátkem prosince. Děkuji za pochopení

Vítejte v mé virtuální galerii, kde najdete šperky a různé drobnosti z křišťálové pryskyřice, buttonkové odznáčky, magnetky a zrcátka. Vždy se snažím nejen o originální vzhled, ale také o kvalitní zpracování.

Veškeré motivy na mých výrobcích jsou autorskou grafikou, kterou zpracovávám v grafických programech sady COREL. Sem tam se objeví i nějaká ta ruční kresba, kterou pak dále počítačově upravuji. 

Většina komponentů je z nerezové oceli a je to u zboží vždy popsáno. Je také možné k náušnicím dokoupit namísto klasických komponentů z nerezu komponenty z chirurgické oceli. K dispozici mám také klispny z nerezové oceli, které můžu po domluvě za příplatek vyměnit místo klasických háčků nebo puzetek. Pokud ale máte specifické požadavky na materiál, kontaktujte mne prosím vnitřní poštou a já Vám dle svých možností vyjdu maximalně vstříc.

Jestliže budete mít nějaké přání, nápad či něco, co byste rádi, abych Vám vytvořila, opět Vás odkážu na vnitřní poštu. Jestliže to bude v mých silách, ráda vyhovím. Jen je potřeba počítat s tím, že času navíc nemívám mnoho a tak se to může protáhnout. 

Péče o výrobky

Pryskyřice, ve které jsou motivy zalité časem ztrácí svůj skleněný lesk. Pokud není povrch moc poškrábaný, stačí motiv jen přeleštit hrubším vlhkým hadříkem a setřít tak zachycené nečistoty. V krajním případě celkem dobře poslouží i přeleštit ji vlhkým hadříkem s malinkým množstvím zubní pasty. Mírné žloutnutí pryskyřice postupem času je přirozené a bohužel se jedná o jev, na který jsem zatím nenašla protilék.

Použité bižuterní komponenty také nejsou „nesmrtelné” a lehce mohou ztratit svůj pěkný vzhled nevhodným zacházením. Proto doporučuji šperky nasazovat až po aplikaci veškerých kosmetických přípravků. Krémy, parfémy i lak na vlasy nenávratně poškozují jejich povrchovou úpravu. Stejně tak je dobré vyhnout se kontaktu s vodou. Před koupáním, sprchováním a saunováním proto šperky vždy raději sundávejte. 

Co se týče skladování šperků, nejvhodnější je jejich uložení na tmavé místo, nejlépe do krabičky nebo přímo šperkovnice. 

 

Respektujte prosím autorská práva!

Objednané výrobky z pryskyřice vyrábím většinou až na objednávku s termínem dodání cca. 2 týdny. Může se ale stát, že mám vytvořené nějaké zásoby. Pokud tedy na dodání spěcháte, nebojte se zeptat, zda se mezi zásobami nenachází to, co jste u mě vybrali. Případně mě trochu popohnat Mrkáček.

Ke každé objednávce vždy přidám nějakou drobnost - placku nebo magnetku s mými motivy. Pokud se k Vám dostane magnetka z pryskyřice, tak vězte, že jsou to kousky, které se nepovedly. Bylo mi ale líto je zatratit úplně a tak z nich vzniklo něco, co i přes své vady snad udělá radost i parádu třeba na ledničce.

Vítám všechny nakupující i nakukující,

jmenuji se Petra Truszyková a těší mě, že jste zavítali právě sem.

Motivy, které používám ve svých výrobcích jsou výhradně výplody mojí fantazie. Tvořím je jak ručně, tak pomocí grafického programu. S tímto programem jsem se naučila pracovat na střední škole a přes období následného studia jsem tuto dovednost upozadila a vrátila se k ní v době, kdy jsem potřebovala utéct od psaní diplomové práce a dalších studijních povinností k něčemu, co mě bavilo.

To už je ale celkem dávno a tak jsem tu nyní jako maminka dvou malých holčiček, které jsou mi nekonečnou inspirací. Tvořím a vyrábím pro radost sobě i svých zákazníků. I když je to někdy náročné (zvlášť když je třeba to skloubit ještě s mojí druhou zábavou/prací - kreslení stavebních projektů), dělám to ráda a pořád mě to baví.

naše rodinka

 

 

 

Způsob dopravy
Pokud objednáte zboží s dostupností ihned, snažím se odesílat balíčky do 2 pracovních dnů od připsání platby na účet, a to prostřednictvím Zásilkovny nebo doporučeně (ekonomická varianta) Českou poštou. Podle druhu a množství objednaných výrobků balím zboží do lepenkové krabičky či protinárazové obálky. K vystlání obalů používám bublinkovou fólii, která ke mně doputovala třeba s nějakým materiálem.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pe.tru

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--