Profil uživatele
peeqee
Prodávající
Brodek u prostějova
Registrace: 8.8.2008

Vítám všechny, kteří našli cestu do mého krámku.

Zatím by se dalo mluvit ještě o takovém obchůdku v plenkách, ale já doufám, že s přibývajícím časem i můj obchůdek poroste a bude sílit:-)

Od malička mě bavilo malovat, háčkovat anebo si jen pilkou vyřezávat imaginární zbraně:-) Přestože jsem svoje vzdělání nezavršila žádnou uměleckou školou, moje záliba mě neopustila dodnes.

Ve svém volném čase ráda vytvářím nové věci, vylepšuji staré, přešívám starší kousky oblečení, ráda chodím po malých zastrčených obchůdcích nebo secondhandech, kde se dá najít spousta věcí a materiálu na moje pokusy, po výtvarných potřebách, kde dokážu strávit hodiny a stejně se nevynadívám na všechno, co tam je..

Inspiraci čerpám hlavně z lidí, co potkávám na ulici, v tramvaji, ve škole...z mé stále usměvavé kamarádky, z obrázků, které někdo namaloval..

Ráda bych vytvářela módní doplňky, šperky, obrázky a maličkosti, které budou mít vnitřní kouzlo, na které se usmějete, když si je vezmete na sebe nebo Vás budou těšit ve vašem domově..

Doufám, že i Vy naleznete něco milého pro sebe, pro maminku nebo kohokoli, koho máte rádi a chcete jej potěšit:-)

Petra:-)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím