Profil uživatele
Pelešnictví
Prodávající
Brumov-Bylnice
Registrace: 23.3.2012

Ahoj, jmenuji se Eva a společně s přítelem jsme opatrovatelé třech koček. První kočka, no on je to vlastně kocour, si nás adoptoval tak, že se jednou objevil u našich dveří a už u nás zůstal. Pojmenovali jsme ho Kandelábr, sice nechápu, jak mého přítele toto jméno naprosto nesouvisející s kocourem napadlo, ale tak nějak se ujalo a už ho neoslovíme jinak než Kandy.

Druhá kočička byla "plánovaná", přítelovi se líbily baculaté tvářičky britské modré kočky, a tak se naše rodina rozrostla o další kočičí přírustek, který dostal jméno Mia.

Jednou si to tak přítel jel z práce po cestě a vedle na chodníku uviděl podvyživené chlupaté koťátko, které kdyby se ostříhalo, nebylo by větší než potkan. Přinesl ho domů s tím, že ho nakrmíme a darujeme, nebo že se ozve majitel (zjistili jsme totiž, že je to kotě mainské mývalí kočky). Jak to tak bývá nikdo se neozval a koťátko přirostlo k srdci. Naše kočičí rodinka se opět rozrostla, tentokrát o slečnu Karu.

Já s nadsázkou říkám: " Doufám, že děti si naplánujeme důkladněji." :-)

Tím, že s nimi trávím každý den, jsem mohla vypozorovat, jaká vyhledávají místa ke spaní a abychom neměli gauč  nebo sedáky na židlích plné chlupů, začaly vznikat kočičí pelíšky.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím