Profil uživatele
Pepejita
Prodávající
Praha
Registrace: 3.4.2009

Vítám vás ve své galerii:)

Něco málo o mně a mé tvorbě: Jmenuji se Petra Valouchová. Hlavním námětem mých obrazů jsou imaginární krajiny s prvky abstrakce a motivy z oblasti fantasy art. Mám za sebou řadu samostatných i skupinových výstav po celé ČR. Svými pracemi jsem podpořila řadu neziskových projektů (Aukce pro Tibet Linhartovy nadace, Konto Bariéry, Galerie Ratolest, Charitygums, ad.). Příležitostně ilustruji pro nakladatelství Straky na vrbě.  

Způsob dopravy
Objednané obrazy důkladně balím do bublinkové fólie a kartonů a zasílám podle Vaší volby buď prostřednictvím České pošty jako balík do ruky/balík na poštu (u malých rozměrů jako doporučené psaní), nebo přes přepravní službu Geis. Též je možné osobní předání v Praze (zdarma).
Obchodní podmínky

Nakupující má právo vrátit nepoškozené zboží na vlastní náklady zpět prodejci, a to do 14ti dnů od převzetí zásilky. V takovém případě mne prosím vždy kontaktujte vnitřní poštou.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
828543
4.9.2019 Nový obraz právě vyvěšen:)
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím