nezasílám na dobírku!!!!Po mnoha špatných zkušenostech opravdu nee! PROSÍM NESTŘÍHEJTE OBÁLKY, POKUD JE UVNIŘ TEXTIL, HROZÍ PROSTŘIŽENÍ TEXTILNÍ ZÁSILKY!!!!!! . . . Pokud máte speciální požadavky na rozměr trika,... více »
Profil uživatele
Peress
Petra Čechová | prodávající
Hustopeče
Registrace: 9.9.2008

Přeji vám všm krásný den a děkuji, že jste zavítali sem do mého internetového obchodu....

jsem Petra z Hustopeč u Brna a ve světě triček se prezentuji jako značka Peress.

Název vznikl na podzim roku 2007, kdy jsme na textilní škole v Brně začínali s kamarádkou pod tímto pseudonimem...vznikl spojením našich dvou jmen- Petra a Tereza (Petra= pet, petriss a Tereza, teress= Peress)- od roku 2008 zůstal projekt na mě, Petře ..zaměřuji se na potisk textilu- filmový sítotisk a potisk flex foliemi taky ruční malbu na textil- hl.trička, mikiny, tílka a oděvní doplňky..

Ráda zhotovím potisk či malbu podle vašeho přání.

Když jsem byla malá můj tatínek mi vždycky říkal "Petruška tričko". Už jako malá jsem totiž trička milovala a od útlého věku je všelijak zdobila a zkrášlovala, batikovala, malovala, atd...Triček byla v mém šatníku vždy převaha a dodnes je to můj neoblíbenější kus textilu...:)

Milujik, že na tričku můžete vyjádřit svůj postoj, náladu, radost, smutek, emoce, druh myšlení, politické názory, náboženství, mantry, životní kráda a moudra...vše co vás napadne lze na tričku mít...Tričkem můžete i udělat radost svému okolí nebo jej tričkem rozesmát, rozveselit, podpořit, pozvednout... Je to nejvýraznějsí, co na sobě nosíme a dá se s tím krásně pohrát...

K sítotisku: V nabídce budou vždy potisky, které mám právě na šabloně a můžu je tedy ihned natisknout- pokud je ale mám na šabloně, nelze změnit jejich velikost...Natisknu na vámi zvolené triko-barva, typ i velikost i vámi zvolenou barvou.. Výrobní lhůta je vždy min.4dny... Cílem je  hl.spokojený zákazník, kterému tričko udělá radost i poslouží cítit se dobře...

Potisky flex folií mi zhotovuje firma na zakázku, proto někdy výroba trvá 3 dny a někdy třeba i 14dní, záleží jak mají na pilno:))...výroba se někdy též zpozdí proto, že

trička nemám nikdy naskladě, objednávám je postupně podle vašich požadavků tak,aby se mi poštovné vyplatilo, takže čekám až se mi nakupí minimálně 3 objednávky..

Trička jsou velmi kvalitní, všechny značky Sol´s z Francie... mají pestré barvy, širokou škálu a kvalitní bavlnu... Pokud máte zájem o tričko z biobavlny, též je mají v nabídce, jak dámská, tak pánská (jen je omezená barevnost-bílé a červené, některé i v černé)

Pro muže nabízím nejčastěji typ trička zvaný Imperial (190 gramáž částečně posesaná bavlna) ve velikostech XS- 5XL!!!(3-5 XL v omezenějším výběru barev).nebo stejný střih, jen lehčí varianta trička s gramáží 150 typ Regent, žerzej.

Z dámských triček převažuje typ Miss nebo Merlose obojí 150 gramáž a krásný výběr barev. Merlose má hluboce vykrojený oválný výstřih a je delší.

Nyní jsou nově i dámská trička o něco pevnější typ Imperial woman, mají 190 gramáž, krásné barvy a tričko je delší nez Miss..

Veškeré rozměry velikostí i vzorník barev najdete na fotografiích u každého produktu- pokud ne, neváhejte mne kontaktovat nebo nahlédněte k podobnému produktu.

je možno vybrat si i ztriček, které nemám v nabídce, či potisknout vámi zaslaný kus textilu:)

Jinak se na fleru prezentuji i pod přezdívkou Orange... proto když objednáte zaráz pošlu vše v jedné obálce za cenu jednoho poštovného- toho co je uvedena u peress....

snad Vás moje tvorba potěší a zaujme, budu se těšit na spolupráci s Vámi a hl.na společnou radost z originálůůů

Peress se rozhodla sojit s ETH, která má talent na velmi emotivní obrázky, mandali a krásně barevnou, působící kresbu...trička a tílka, mikiny s jejími potisky najdete v kolonce ETH

prosím respektujte má autorská práva a mou tvorbu a nekopírujte obrázky ani trička!děkuji za pochopení

Způsob dopravy
Nezasílám na dobírku!!!!Česká pošta, baleno do bublinkové obálky, posílám doporučeně..tzn.pojištěno na částku 500,-kč,...Pokud hodnota zboží přesahuje částku 500,-kč, po vlastní zkušenosti zboží připojišťuji, ptoto je u těch dražších kousků i vyšší poštovné...OBÁLKY NESTŘÍHEJTE NEBO JEN VELMI OPATRNĚ AŤ NEDOJDE K PROSTŘIŽENÍ TEXTILU!!! fakturu zasílám jen pokud vyžádáte předem při objednání
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.