Domů Profil prodejce peří - materiál
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Úsobí, ČR
  • 533 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (47) 100%
Nadšenci: 132
Aktivita: aktivní
Prodáno: 533
Registrace: 14.2.2013
Město: Úsobí
Stát: ČR

peří - materiál

/ Prodávající
Novinky
484270
27.2.2016 ...opět doplňuji nabídku:)

Barvím spousty nového peří. Chystám zajímavá pírka, která najdete jen u mne. Sledujte prosím novinky, nabídka zboží se bude opět rozšiřovat:) 

Přeji pěkný den.

Vítejte v obchůdku zaměřeného na peří a komponenty pro Vaše tvoření. Nabídka se bude neustále měnit a některá zajímavá peříčka budou pouze v malém počtu. Proto sledujte nabídku :)

Peří mám z vlatních chovů, či z chovů přátel - nepřeprodávám peří z velkoobchodů. V tomto obchůdku proto nakoupíte originální kvalitní peří, které naleznete pouze zde. 

Peří barvím z barev, které si míchám. Odstíny jsou v omezeném počtu do vyprodání zásob. Další várky budou mít odstíny trochu jiné. Vzniká tak pestrá a originální paleta barev pro Vaše tvoření.

Balení peříček, která jsou na kusy, třídím kus po kuse. Vybírám peříčka nepoškozená a dobře probarvená - 1.jakost. U balení větších počtů přidávám několik peříček navíc - kdybych přece jen nějaké poškozené přehlédla.

Balení peříček na gramy je peří netříděné. Hodí se více např. na nalepení do dekorací apod. Ale i v tomto balení naleznete mnoho krásných pírek.

Peří pochází z domácího chovu, ze "spokojené" drůbeže, která mohla naplnit během života své potřeby. Žádné klecové velkochovy. 

Na fleru můžete navštívit i můj druhý obchůdek se šperky z peří.

//www.fler.cz/perickove-nausnice-juliana Při nákupu platíte jedno poštovné.

Zboží se snažím poslat ihned po připsání platby na účet , nejdéle do týdne. Pokud peříčka potřebujete co nejrychleji, napište to prosím do objednávky a vaši objednávku vyřídím přednostně.

 

 

Způsob dopravy
Zbozí zasílám doporučeně, dobře zabalené českou poštou. Po domluvě mohu poslat malé množství i jako obyčejný dopis (riziko ztráty zboží během přepravy nese nakupující).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od peří - materiál

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--