Domů Profil prodejce pestrenka.lucie
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Vlašim, ČR
  • 10505 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (427) 100%
Nadšenci: 905
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10505
Registrace: 12.3.2015
Město: Vlašim
Stát: ČR

pestrenka.lucie

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte :-)

 

 

 

Upozornění - učební obrázkové pomůcky, užívány dětmi mladší tří let, by měly být používány v každém ohledu pod dozorem rodiče! Pomůcky obsahují malé části (suché zipy, korálky atd.), které nejsou vhodné pro dítě do tří let věku. Veškeré zde vystavené pomůcky vyžadují dohled, hlasový doprovod a asistenci rodiče. 

TOPlist

  

 

 

Dodací podmínky (platné od 7.8.2022):

 Ve Vlašimi(okres Benešov u Prahy) je možné si zásilku vyzvednout osobně bez poplatku.

Nově je možnost odeslat balíček do Balíkovny za cenu 80,-Kč.

 Zásilky odesíláme prostřednictvím Zásilkovny u zásilek do 5000,-Kč je cena 102,-Kč (obsahuje dopravné (dle ceníku Zásilkovny) + krabici (v potřebné velikosti) + ostatní balící materiál zajišťující nepromíchání zboží a současně i jeho ochranu.)

Pro zásilky nad 5000,- je cena 130,-Kč (obsahuje dopravné (dle ceníku Zásilkovny) + krabici (v potřebné velikosti) + ostatní balící materiál zajišťující nepromíchání zboží a současně i jeho ochranu.)

Další možností je doručení na adresu pomocí služby zásilkovna. U zásilek do 5000,-Kč je cena stanovena na 125,-Kč. Použijeme službu nejlevnější dodání do ruky.

V případě, že zásilka překročí cenu 5000,-Kč je cena stanovena na 150,-Kč. Použijeme službu nejlevnější dodání do ruky.

Z důvodu zájmu i ze Slovenska nabízíme i prodej do této země. Tam momentálně zkoušíme odesílat zboží přes Zásilkovnu na výdejní místo za 130,-Kč nebo na adresu za 160,- Kč. Z důvodu problematických a dle nás předražených převodů z bankovních účtů, momentálně preferujeme dobírku.

V případě, že vám zásilka nedorazí 3 až 5 dní od odeslání a není ani uložena na poště okamžitě nás prosím kontaktujte. Všechny zásilky jsou pojištěné pro případ ztráty či poškození. Ale v těchto případech je nutné vyrobit zboží znovu a z toho důvodu může dojít k další prodlevě v odeslání. V případě, že Vám zásilka dorazí poškozená, reklamujte prosím do tří dnů tuto skutečnost u České pošty, či Zásilkovny, při reklamaci je nutné doložit poškozený obal v kterém zásilka dorazila.

Způsob dopravy
Zboží odesíláme formou Zásilkovny na výdejní místa nebo přímo do domu. Současně je možné použít služeb Balíkovny. Podrobnější informace viz. "Dodací podmínky". --------- Prosíme zejména neregistrované zákazníky/ce, aby kontrolovali průběžně svou objednávku zde na Fléru. Bohužel se množí případy, kdy e-mail nedorazí do vaší schránky, protože je např. na Seznamu považován za Spam.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pestrenka.lucie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--