Profil uživatele
Petay
Prodávající
Praha 9
Registrace: 27.12.2009

Srdečně vítám všechny návštěvníky mého mini-obchůdku..

Už od mala mě bavilo tvoření a vyrábění zajímavých ozdob, dárečků a vůbec všeho, co mohlo někomu udělat radost, a bylo jedno, z jakého to mělo být materiálu.. Když jsem byla starší, přestala jsem se tomuto věnovat, potože jsem viděla, jak všechny tyto dárky od malé holky končí (na skříni, v krabici, atd.). Nyní jsem propadla nové vášni - vyrábění doplňků pro ženy, děvčata i mladé slečny - a to hlavně pro to, že sama ráda nosím sladělé šperky k oblečení, a vím, jak to krásně může vypadat..

Začala jsem s výrobou pro sebe, pokračování to mělo ve výrobě pro známé, kamarádky a kolegyňky z práce a nyní bych je ráda nabídla i Vám..

Tvoření je pro mne zábava a já doufám, že se budou mé výrobky líbit a udělají radost všem ženám, které je budou nosit..

Pokud by se výrobek líbil, ale v jiné barvě by se mohl líbit více, neváhejte, určitě napište a já vystavím další v barvě dle Vašeho přání..

Na jakékoli dotazy ohledně zboží ráda odpovím, všechny popisky se pokusím co nejvíce upřesnit, protože i fotky, ač s co největší péčí, mohou trochu zkreslovat..

A teď už přeji jen pěkné prohlížení, výrobky budu časem přidávat, a pokud se Vám zboží líbí, můžete i ohodnotit :)

Způsob platby - pouze převodem.

POZOR - jelikož mám ráda lesy a je možné, aby si nakupující vytiskl fakturu sám (pokud o ní má zájem), faktury tisknu pouze v případě, že si o ně nakupující vyloženě požádá při objednávce nebo do odeslání zboží přes fler-poštu.. Děkuji za pochopení :)

Způsob dopravy
Česká pošta - balení dle materiálu a množství, obálka s polystyrénovou výplní popř. bublinková fólie. V případě sloučení více zboží - jen jedno poštovné. POZOR - uvedené poštovné je to nejvyšší možné, tedy je možné jej při objednávce o nějkou korunku ještě snížit dle velikosti a (to hlavně) hmotnosti obálky. Zboží bude odesláno po připsání platby na účet nejpozději do dvou pracovních dnů. Pokud si uděláte čas, uvítám zprávu, že Vám zboží přišlo.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím