Profil uživatele
Petis
Prodávající
Trutnov
Registrace: 9.4.2012

Jmenuji  se Petra Kopecká (Petis odvozeno od křestního jména), rodištěm mi jsou Janské Lázně, nyní bydlím v Trutnově, kde mám i malou dílničku v rodinném domku. 

Pletení z pedigu se věnuji již přibližně 10 let. Je to můj velký koníček, relax po práci. Mými výrobky jsou hlavně příborníky, obaly na kapesníky, tácy na ranní kávičku, ošatky na pečivo… Mé výrobky je možno zakoupit i na řemeslných jarmarcích, hlavně v okolí Trutnova.

Pedig je přírodní materiál, který se k nám dováží ze subtropického pásma. Dále používám k doplnění výpletu elhar – mořskou trávu, dřevěné korálky od české firmy Detoa, dřevěná nebo překližková dna od českých výrobců.

Mamka zase šije - nejvíce recydžínovky v kombinaci s bavlnou, prostírání, ekopytlíky na pečivo, ovoce a zeleninu a obě háčkujeme. 

Co není v nabídce, lze objednat a pokud to bude v mých silách, ráda vše vytvořím a umotám :-), taktéž mamka ušije (kosmetické taštičky, kufříky, tašky na kočárky, na plínky, chňapky, prostírání, podkafíčka), na vše lze na přání umístit výšivku, jméno,.....tvořivosti se meze nekladou.

Za Váš nákup předem děkujeme a budeme rády, vrátíte-li se opět do našeho obchodu, případně doporučíte-li nás dále.

Děkujeme Petra a Zdenka Kopeckých

 

 

Způsob dopravy
Fler pošta, Geis, Zásilkovna, krabice, bublinková foli...
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
803368
23.4.2019 Další prodejní akce: 27.4.Den Země Horní Maršov, 4.5. Dračí slavnosti Trutnov, 8.5.Lázně Velichovky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím