Domů Profil prodejce petra cibulkova
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha 86, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 27.10.2010
Město: Praha 86
Stát: ČR

petra cibulkova

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 Jmenuji se Petra Cibulková,

narodila jsem se 15.4.1961 v Karlových Varech. Vystudovala jsem DAMU v roce1984, obor herectví. V životě však převládla moje další láska, a to jsou obrazy a výtvarné umění. Divadlo mne však okouzlilo na pořád, a tak se k němu přibližuji postřednictvím divadelních kostýmů a scénických realizací.

Během 20 let jsem se vyhranila jako portrétistka.

V průběhu 10 posledních let jsem začala předávat své zkušenosti a učit kreslení. Dlouho jsem se trápila s problémem, jak naučit své žáky,to co umím, až se mi dostala do ruky metoda kreslení pravou hemisférou. Považuji ji za úžasný urychlovač vidění, chápání souvislostí a schopnosti kreslit.

Všichni kreslíme pravou hemisférou. To není vynález, ale skutečnost. V pravé polovině mozku jsou centra pro kreativitu a intuici, takže kreslením a dalšími bohulibými činnostmi, jako je tanec, hra na nástroj, zpěv, tanec,  ji rozvíjíme.

Mým cílem je propojení malby a tvorby s rozvojem osobnosti. Kreslení a malba mohou být nejen profesí, ale především způsobem sebevyjádření a nakročením k poznání sebe sama.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od petra cibulkova

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--