Profil uživatele
Petra Varaďová
Prodávající
Šanov
Registrace: 7.10.2008

 

                                       

                              maluji . tisknu . recykluji . šiji

 

..............................................................................................................

     

 *Více informací o mé práci se dočtete v kartě "Textile art".

 

*Veškeré malované i tištěné motivy jsou prací autora, stejně jako všechny fotografie zveřejněné na tomto profilu nebo na výrobcích.

 

*Hlavička profilu: Anna Vančurová

 

(c) Petra Varaďová 2008-2019

 

 

Šití, recyklace 

V současné době se zaměřuji na zpracování vlastních kolekcí oděvů, módních doplňků a bytových textilií, které tvořím výhradně recyklací použitých materiálů a které doplňuji ruční malbou, tisky nebo je kombinuji s tištěnou metráží s vlastním autorským dezénem.

Malování na textil

K malbě na textil jsem se nedostala náhodou, ale přímo souvisí s oborem, který jsem vystudovala a tím je "textilní výtvarnictví" na SSUD v Brně.

Maluji vlastní motivy, které jsou inspirovány obecně výtvarným uměním, historickým ornamentem, nejraději však čerpám inspiraci z tradičního lidového ornamentu či umění rozličných kultur.

Typické jsou pro mě jednoduché motivy v ploše bez stínování zpravidla v pestrých barvách. Mám ráda přesný, jasně daný tvar v jasných liniích.

Tisk na textil

Kromě ručního malování jsem se začala zajímat také o to, jak své motivy převést na textil pomocí tisku, respektive jak vytvořit metráž potištěnou vlastním dezénem. To se podařilo a v současné době navrhuji látky, ze kterých následně šiji či jimi doplňuji další výrobky.

 

 

 

 

.........................................................................................................................

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám zpravidla do dvou týdnů od přijetí platby. V případě, že na Vaši objednávku spěcháte, je možné se domluvit na zaslání obratem. Mám účet u FIO banky, takže zasílám i na Slovensko. Mé výrobky si můžete vyzvednout také osobně a to v Brně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.