Domů Profil prodejce petrucha
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Kladno, ČR
  • 819 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (362) 100%
Nadšenci: 982
Aktivita: aktivní
Prodáno: 819
Registrace: 9.3.2008
Město: Kladno
Stát: ČR

petrucha

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v krámku u Petruchy!

Následující text je teď zrovna trochu historie a obchod je prázdný, ale kdo ví, kdy se zase stane, že najdu volnou chvíli a sednu k šicímu stroji nebo hlíně... V současné době se plně věnuji budování Zelené školky v Kladně - Montessori MŠ s prvky lesní pedagogiky.

Děkuji za pochopení.

Petra

-------

V regálech mého obchůdku najdete zboží různého druhu, protože se snažím dělat, co mě baví. :) Optimistický výraz všech mnou vytvořených postaviček pramení z hlubokého přesvědčení, že úsměvu, radosti, optimismu, nadhledu, dobré nálady... není nikdy dost.

Šiji, hlavně textilní hračky - panenky, medvídky a jinou zvířenu... a občas i další potřeby nebo doplňky pro děti.  Optimismus, radost, rozvoj jemné motoriky, estetické cítění, fantazii... to mé hračky podporují u dětí. Pro dospělé, kteří hračky vybírají, je jistě důležité kvalitní a podnětné barevné provedení, používání kvalitních materiálů, důraz na bezpečnost. Vzhledem k bezpečnostním předpisům pro hračky, musím mé výrobky doporučit až pro děti starší 3 let. Při jejich navrhování a výrobě zohledňuji normované požadavky na bezpečnost hraček. Avšak vzhledem k tomu, že každou hračku vytvářím jako autorský originál, není v mých možnostech je nechat atestovat. Většinou neobsahují žádné malé ani nebezpečné části, a pokud je použiji, vždy je v popisu patřičné upozornění. Své výrobky ráda "testuji" na svých třech dětech (10,5 / 8 / 4,5 r.)

Kreslím... a z některých obrázků pak vznikají vánoční i jiná přání, samolepky a nažehlovačky.

Maluji na překližkové výřezy, které si sama navrhuji a nechávám zpracovávat. Vznikají tak dekorace, brože, věšáčky...

Modeluji z keramické hlíny a to v současné době hlavně spolu se svou maminkou, která je autorkou vánočních ozdobiček a usmívajících se sluníček.

Tvořím cokoli mě zaujme a baví :)

Vymýšlím a vytvářím různé letáky, vizitky, knihy...

Je mi ctí, pokud se Vám u mě nějaké zboží zalíbí a děkuji za příznivá hodnocení i komentáře. Prosím, seznamte se také s obchodními podmínkami. Další reference jsou také zde.

Vystavené zboží je zhotoveno mnou vlastnoručně a samozřejmě také dle vlastních návrhů. Pro ochranu autorských práv využívám licence Creative Commons. Děkuji, že autorská práva respektujete.

Creative Commons License

 

-----------------------------------

Vzhledem k pravidlům Fler.cz zde musím zveřejnit adresy mých dalších profilů.

Způsob dopravy
Česká pošta - zásilka je vždy pojištěna nad hodnotu zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od petrucha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--