Profil uživatele
Petruželka
Prodávající
Rudice
Registrace: 15.3.2009

Milí zákazníci, omlouvám se, ale z nedostatku času omezuji chod obchůdku pouze na větší objednávky - hromadné objednávky, či objednávky cedulek na kynologické akce. Děkuji za pochopení.

Ahoj lidičky, jsem akční člověk, co chvíli neposedí, neznám slovo nuda. Momentálně mě nejvíc zaměstnává malý dvounožec (2 roky) ve spolupráci s větším dvounožcem (4,5 roku). Ale čas se najde i na běhání se dvěma uštěkanými čtyřnožci a na tvoření nejrůznějšího druhu.

 

Psí svět

 

Zvu vás do světa, kde se potkávají moje dvě velké lásky. Pejsci a focení.

 

Fotím už spoustu let a od té doby, co jsem si pořídila prvního pesjka, fotím hlavně čtyřnohé miláčky. Mám ráda ateliérovnou fotku, ale fotím i hodně na závodech, kterých se s bafanama účastním. Vždyť pes v pohybu, to je náhdera!

Se svými psy si moc ráda hraji, učím je stále nové a nové kousky. Tvrdím, že není nic, co by se pes nenaučil, jen vždy se musí přijít na to, jak ho to naučit. Je to pro mě výzva, učit se lépe komunikovat se psem, správně ho motivovat, tak aby nás oba cvičení bavilo.

Nyní jsem mé dvě záliby spojila. Doufám, že se vám vysledky našich her budou líbit.

Ráda uvítám vaše připomínky, nápady, co bych mohla s bafany pocvičit ;-).

 

Výtěžek z prodeje výrobků označených tímto logem je věnován na charitativní akci . Více informací o charitativních akcích získáte v Klubu:Zvíře v nouzi - Pomoc potřebným zvířatům aneb konkrétní pomoc útulkům.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zašlu Českou poštou, doporučeně v bublinkových obálkách. Po domluvě je možný osobní odběr po Brně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím