Domů Profil prodejce pettmel
Petra Valašíková
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Adršpach, ČR
  • 53 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 101
Aktivita: aktivní
Prodáno: 53
Registrace: 11.8.2012
Město: Adršpach
Stát: ČR

pettmel

/ Prodávající
Novinky
546672
16.9.2016 Milé dámy, z důvodů dovolene budu všechny objednávky vyřizovat az 10.10.2016, slevy stále plati a budou uznány i po termínu. Děkuji za pochopení Pettmel

Ahoj, vítám Vás

 

Jmenuji se Petra, všichni mi říkají Pett a už od dětství se zajímám o umění, malbu a kresbu, přes kterou jsem se dostala k textilu. K mému překvapení a vlastně i mého okolí mě práce s textilem začala natolik bavit, že jsem se do ní úplně ponořila.

Vystudovala jsem jak odvětví malby tak módní návrhářství a doposud se věnuji oběma oborům, i když poslední dobou textilu asi více. Všechny mé práce jsou originály a u malby nedělám nikdy dvakrát to samé. Pracuji s kvalitními olejovými barvami a vytvářím klasické i plastické malby na bavlněná a lněná plátna. Ráda Vám udělám i portréty podle fotografie či obraz na zakázku, cokoli si vymyslíte.

U textilních výrobků mám také většinou všechno po jednom kuse, ale pokud by Vás něco zaujalo a nemělo to Vaší velikost, ráda se s Vámi domluvím na ušití na míru. Nebo pokud máte doma nějakou látku a víte co s ní, jen si nevíte rady s šitím, ráda si vyslechnu Vaše nápady a z Vašeho materiálu Vám zhotovím co si vymyslíte. Nabízím i návrhářství a ušití plesových šatů, svatebních a jakýchkoli jiných oděvních či bytových textilních výrobků. Poslední dobou se také hodně věnuji šití na nejmenší a nabízím výrobky od rychlozavinovaček, body až po jednotlivé části oděvů - šatičky, sukýnky, kalhoty, mikinky a podobně.

Mám v hlavě spoustu nápadů a doufám, že Vás zaujmou a budou se vám líbit ať už mé textilní nebo výtvarné výrobky. Tvořit a vidět, že se mé výrobky líbí je pro mě ta nejlepší odměna.

Navštivte také obchůdek mojí kamarádky s bižuterií //www.fler.cz/surykates

Způsob dopravy
Doprava českou poštou, jako obchodní balík či doporučeně. Balení podle velikosti zboží, krabice nebo měkký balíček
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pettmel

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--