Domů Profil prodejce Pikynka
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Vyškov, ČR
  • 7 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 17
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7
Registrace: 11.1.2011
Město: Vyškov
Stát: ČR

Pikynka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím Vás!!

Jsem 25-ti letá mamka malého špuntíka. Bydlíme v krajině plné lesů, polí a luk v domečku s velkou zahradou, kde nechybí ani velký pesan - náš rhodézský ridgeback Meggy.

Když se narodil náš chlapeček, bylo jasné, že Meggy její každodenní dlooooooouhé procházky nemůžu ani nadále odepřít. Přišlo však na problém, který potřeboval nutné řešení, ptorože ani náš super terénní kočárek opravdu všude neprojel.

Začala jsem tedy shánět nosítka na prcky všeho druhu a ejhle.. Na trhu pár opravdu dobrých, co by se mi líbilo je, ale ta cena?

Klasické nákupy s kočárkem taky žádná sláva, šátek neskladný, další nosítka většinou neforemná a taktéž neskladná...

(Každopádně šátečky nezavrhuji a pár Vám jich také nabízím :))

Tudíž zbyla jen poslední možnost - vyrob si sám Mrkající

A já začala. Výsledný střih mi dal celkem zabrat a pár "modelů" letělo do koše.

Ale na výsledek jsem hrdá. Svoje první pořádné se všemi pěti P máme doma. Používáme ho téměř denně a jeho kvality mi pomohly prověřit řady mých kamarádek, přítelkyň a již také obrovská spousta spokojených zákaznic.

Takže pokud sháníte jednoduché, lehké, šikovné, dobře zpracované, levné, pěkné a skladné nosítko - mohu Vám s tím pomoci!

A tady o něm něco více :

Nosítka Mei Tai, původem z Číny, mají dlouholetou tradici. Je to prověřený zdravý způsob nošení dětí (ergonomická poloha-kolínka výše než zadeček), který velice usnadní život moderním rodičům a poslouží jako výborný doplněk ke kočárku, jehož nemůžeme vždy plně využít.

Nosítko vyniká snadnou manipulací, kterou zvládne opravdu každý. Odpadá pracné vázání a utahování šátků-vždy během krátké chviličky uvážete děťátko do správné fyziologické polohy.

Mei Tai můžete nosit všude sebou, prakticky se složí do velmi malých rozměrů. Já ho např. vozím stále v autě či v kočárku.

Mei-Tai získává víc na popularitě díky své jednoduchosti a univerzálnosti. V Mei-Tai lze nosit dítě od narození až téměř do předškolního věku (délka zadní části se dá pohodlně upravovat jednoduchým ohrnutím). Lze ho uvázat jak na břiše tak i na zádech nebo na boku. To všechno dělá samozřejmě Mei-Tai pro rodiče zajímavějším.

MeiTai je v podstatě hybrid mezi baby šátkem a klokankou. Váha dítěte se rozdělí na obě ramena, nožičky jsou správně rozevřené do fyziologické polohy "žába", je tu i možnost kojení (kromě polohy "kolíbka"), přitom látky je mnohem méně, než u šátku, a můžeme Mei-Tai krásně a kompaktně složit do kabelky nebo do baťůžku. Pro mnohé rodiče je Mei-Tai zajímavý právě svým vzhledem, obzvlášť je vhodný pro tatínky, kteří ne vždy se chtějí zamotávat do šátků.
Výhodou nosítka MeiTai je velká skladnost, rychlost a jednoduchost "vázání" ale především univerzálnost - hodí se pro velmi štíhlé maminky ale i pro vysoké a mohutné tatínky.
Nosítko je pečlivě vyrobeno s důrazem na bezpečnost nošených dětí!

MEI TAI bylo pečlivě zkontrolováno a testováno na váhu 20 kg, ale pohodlně unese daleko větší zátěž - i mě :)

Dítě lze nosit do té doby dokud samo chce, není striktně omezeno váhou či věkem.

Nově i možnost příslušenství jako je pytlíček ve stejné barvě, nadstandartní polstry, návleky na noženky apod!!!

Každopádně k výrobě nepoužívámé žádné umělohmotné a nekvalitní spony (jelikož opravdu kvalitní a bezpečnostní spony na danou zátěž by sami o sobě převýšily cenu nosítka - používají např.na výstroji hasičské sbory apod, ne zakoupené za 20Kč v galanterii).

Díky bedernímu pásu, který je na zavazování a ne na sponu lze délku zádové části regulovat jednoduchým ohrnutím (proto je vhodné pro široké věkové rozpětí).

Nosítka jsou samozřejmě oboustranná - zádová část je z jedné strany s vybraným vzorem a druhá jednobarevná s barvou dle přání popř. stejnou jako na páse.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Pikynka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--