Profil uživatele
pink & blue
Prodávající
Chýně
Registrace: 12.2.2016

PINK & BLUE – spojení designu a funkčnosti

HRAVOST & OSOBITOST & PRAKTIČNOST

Za autorskou tvorbou značky pink & blue stojí designérka Jana Fránová, která vystudovala oděvní návrhářství na VOŠON v Praze. Svůj sen o vlastní značce začala snít od roku 2016. Působí v České republice a vytváří malosériové módní kolekce pro děti.

Značka pink & blue sází na minimalistické střihy, kvalitní materiály a precizní krejčovské zpracování.

Jana svou osobitou dětskou tvorbou oslovuje především náročnější zákazníky, pro něž je důležité pohodlí dítěte a kvalita materiálů. Je určena zejména zákazníkům, kteří chtějí jedinečnost a trendovost, ale oblečení vybírají i s ohledem na funkčnost a pohodlí při nošení.

Kolekce značky pink & blue jsou vyráběny pouze z kvalitních a certifikovaných materiálů. V portfóliu můžete aktuálně nalézt velmi oblíbené materiály jako je softshell, fleece či bavlna.

Značka pink & blue se od doby svého vzniku neustále vyvíjí směrem kupředu. Její hodnoty však zůstávají stejné: autorský design, kvalitní materiály, precizní zpracování a dobře padnoucí střihy.  

 

 

 

SLIM nebo LOOSE? Které softshellky vybrat? 

SLIM je střih vyvinutý speciálně pro velmi štíhlé holčičky, kterým jsou běžné sportovní kalhoty velmi volné.

LOOSE je pak pohodlný střih vhodný jak pro ostatní holky, tak i kluky! Pod loosky se dají nosit i silné punčocháče.

Softshellové kalhoty SLIM jsou dostupné ve velikostech 98 až 134 a LOOSE ve velikostech 86 až 134.

Způsob dopravy
Doporučeně Českou poštou v bublinkové obálce.
Obchodní podmínky

Tyto Obchodní podmínky platí pro nákupy uskutečněné u prodejce pink & blue na www.fler.cz.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1. Informace o prodejci: Automatický systém Fleru ukáže nakupujícímu před objednáním identifikační  údaje prodávajícího.

2. Objednávky: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Nebude-li zákazník komunikovat (zejména po přijetí objednávky a následném nezaplacení), vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 10 dnů od odstoupení od smlouvy.

2.1. Poštovné se řídí platným ceníkem České pošty nebo jiného přepravce, hmotností a velikostí zásilky. Zásilky jsou pojišťovány na hodnotu 600 kč.

2.2. Zboží na zakázku: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%. Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je kupující povinen zakoupit. Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně. 

2.3. Faktura: Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list je přístupný elektronicky u uvedené objednávky, na vyžádání i se zbožím.

2.4. Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky.

2.5. Dodací podmínky: Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží skladem nejpozději do 4 dnů od připsání platby na účet. U zboží vyráběného na zakázku je dodací lhůta vždy uvedena v popisu. Uvedená lhůta běží ode dne připsání platby na účet. Je-li např. dodací lhůta 1 týden, znamená to, že zboží bude vyrobeno do jednoho týdne a poté zasláno.

3. Vrácení zboží: Zboží lze vrátit nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, bez udání důvodů do 14 dnů od obdržení balíčku. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího. Lze též odstoupit od kupní smlouvy v případě zboží na  zakázku, ale vždy po dohodě s prodejcem a udáním uznatelného důvodu (nespokojenost se zpracováním, vada apod. dle Obč. zákoníku).

3.1. Záruční doba je 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

3.2. Reklamace se řídí platným Obč. zákoníkem. O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).

3.3. Způsob vrácení nebo reklamace: Zásilka s vráceným nebo reklamovaným zbožím odeslaná na dobírku nebude převzata. Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

4. Obchodní podmínky jsou platné od 1. 1. 2016

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
613809
8.4.2017 Nově šijeme softshellové BUNDY a VESTY.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.