Profil uživatele
Pink_smoke
Prodávající
Praha 7
Registrace: 7.11.2010

Ahoj všem, které už nebaví procházet ulicemi plnými šedi a potkávat kupy stejně oblečených lidí, sice podle poslední módy, ale co si budem povídat, tak trochu bez nápadu.

Vystudovala jsem výtvarné gymnázium, ale své pocity a představy jsem ráda "házela na papír" ještě dřív, než jsem začala být školou povinná. To mě neopustilo ani v dospělosti, jen se z papíru postupně stala látka, z pastelek barvy na textil a šicí stroj. Hned z první výplaty jsem si běžela koupit vše potřebné, abych si mohla vyrobit první tričko podle svých představ (protože nevím jak vás, ale mě nebaví běhat po obchodech, když už předem vím, že stejně nic originálního nenabízejí a znovu se vrátím domů zklamaná).

Nápad prodávat oblečení mám už delší dobu, nenapadá mě zajímavější a zábavnější forma výdělku. Navíc bych moc ráda oživila oblékání lidí a tím třeba i zlepšila ostatním náladu. Vždyť kdo má být veselý, když v pondělí ráno cestou do práce potkává samé zamračené a v černé oděné spolucestující. Proto se snažím vytvářet  neotřelé a originální oblečení hýřící barvami.

Vaše Pink_smoke

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
38521
10.10.2011 Nově nabízím možnost osobního předání všech výrobků v Praze. Ať se nemusíme zbytečně vláčet na poštu a platit za ní. :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím