Profil uživatele
pioli
Prodávající
Trutnov
Registrace: 29.1.2009

 

Jmenuji se Olina Lešáková a zájem o ruční práce mě provází od dětství. Věnovala jsem se háčkování, pletení, vyšívání. V roce 1997 jsem se  přihlásila na kurz šité krajky k paní Věře Šandové. Paní Věra mě seznámila i se základy patchworku. Bylo to jednoduché sešívání čtverečků, ale i to se mi velmi líbilo. Ale nedostatek časumi nedovolil se nové zálibě věnovat.

Po několika letech jsme se opět začala patchworku věnovat, nejprve na kurzu věnovaném speciálně patchworku. Došlo to tak daleko, že jsem se v roce 2007 stala zjednou ze zakladatelek Orlickokrkonošského patchworkového klubu. Šití ve skupině stejně „postižených“ je báječná relaxace a uvolnění od každodenních starostí. Látky a nitě, to je můj svět.

Nabízím vám látky, které se líbí mně a doufám, že se budou líbit i vám.

Pokud máte nějaký dotaz či přání, neváhejte mě kontaktovat.

Olina (pioli)  

 

Způsob dopravy
Česká pošta, do 500 Kč doporučeně (poštovné 50 Kč), nad 500 Kč jako cenný balík (poštovné bude navýšeno na 98 Kč). Zboží odesílám následující den po připsání platby na účet. Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízen účet u FIO banky (bez poplatků) - poštovné dle sazebníku České pošty, bude upřesněno při objednávce. Zboží zasílám buď v bublinkové nebo látkou vyztužené obálce, při větším množství v krabici.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím