Vzhledem k tomu, že náš pracovní program je nabitý, prodej na fleru není jeho hlavní náplní a naši klienti nejsou vždy spolehlivý, naše reakce pravděpodobně nebudou rychlé, každopádně na všechnu poštu a objednávky se... více »
Profil uživatele
plamen poznání
Prodávající
Praha
Registrace: 12.3.2010

Vítáme Vás v našem obchůdku

Jsme motivační ateliér pro ženy v sociální nouzi, které se ocitly bez domova, založený Farní charitou Praha 1 - Nové Město. Koupí našich výrobků podpoříte ženy, které z různých důvodů často nemají jiný přísup k výdělku, nebo se ocitly v těžké životní situaci. Náš ateliér jim kromě možnosti výdělku nabízí také možnost smysluplně trávit čas, popovídat si a někdy i nastoupit cestu ke změně svojí situace.

Vyrábíme dárkové předměty různými technikami (ubrousková technika, výroba mýdel, pletení z pedigu, voskové i gelové svíčky, přání, dřevěné kolíčky, vyšívání a tak dále). Některé výrobky jsou bez problémů zopakovatelné, proto se můžou objednávat i ve větším množství, jiné jsou originály, které už podruhé nebudou. 

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

Způsob dopravy
Poštou na dobírku, osobně v kanceláři charity, nebo na ateliéru, jinak po domluvě. Pro objednávky poštou doporučujeme větší množství výrobků, protože při jednolivých je často poštovné dražší, než výrobek samotný.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím