Profil uživatele
plamínka
Prodávající
Břeclav
Registrace: 24.10.2011

Ahoj, dobrý den, slunečný den - pro každého něco...Rozpačitý

Chtěla bych každého, koho potkám, ohřát... Od chtění ke zdařeným činům může být daleko, snad to u mě není tak moc daleko... Můj plamínek je malý a pouze hřeje, rozhodně nepálí. Na druhou stranu nehřeju, když mě někdo sfukuje.

Tak jsem si občas něco vyrobila pro sebe, někoho z rodiny - někdy se to povedlo, jindy to byla cenná zkušenost. Rozhodně mě jemná ruční práce uklidňuje, tak ji v rámci účinné psychoterapie , musím občas dělat.

Třeba se nějaká drobnůstka ode mě bude někomu líbit, hodit... tak jsem přišla na Fler, je to tu moc milé... tak tu jsou určitě i moc milí obyvatelé Mrkající .

Tentokrát se síťovanými šátky... chtěla jsem  na síť dostat některé vzory - proto jsou poměrně velké, ještě udělám menší... 

 

(Gumičky: mohou být ve všech barvách - chcete-li úplně přesný odstín, stačí zajít do galanterie a napsat mi číslo odstínu perlovky. Vyrobím, pošlu obratem. Napište mi přes vnitřní poštu

Gumičky obsahují 2 gumičková vlákna - jsou dostatečně pevné, aby udržely i více těžkých vlasů na místě po celý den... Pokud potřebujete extra pevnost, dá se udělat gumička i se třemi vlákny. Nebo naopak s jedním pro malé parádnice s jemnými vlásky.

Gumičky mohou být vícebarevné - ve variantě s kanýrkem.

Nejvíce se mi osvědčil průměr gumiček 3,5 cm (- menší 2,5 cm levnější, větší 4 cm dražší). 2,5 cm nabízím pouze s menším kanýrkem - aby se u gumičkování ještě vlezly prsty. Pokud by byl zájem o ozdobnou gumičku - velký kanýr (i větší než jsou na fotkách) - udělám, ale je nutné se domluvit na rozměru gumičky i kanýrku - už by se nedala 2x obtočit kolem vlasů.)

Děkuji za Vaši přízeň a čas u mě strávený {#emotions_dlg.rose2}

Způsob dopravy
Posílám přes poštu, doporučeně, gumičky, čelenky v sáčku a obálce. Poštovné 40 kč. Možno zaslat zboží na dobírku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím