Nově je možný osobní odběr v Praze :)
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 19.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Play.Ink
Prodávající
Třinec
Registrace: 25.11.2013

Vítám všechny na svém profilu!

 
Tušové malbě inspirované japonským uměním se věnuji již 6 let. S tuší jsem začala během svého ročního pokusu o studium japonštiny a filozofie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Záhy jsem však zjistila, že japonská kultura i filozofie mě sice moc baví, ale pouze v umělecké podobě ne v té akademické.
 
 
Hory
 
 
Když jsem se přestěhovala do Prahy, začala jsem studovat japonskou kaligrafii a malbu u paní Harumi Yamady. Také jsem se stala pravidelným návštěvníkem výstav a workshopů, které pořádá Národní galerie v Praze.
 
 
Vazka

 

V současné době naleznete na mém profilu hlavně bambusy inspirované asijským uměním. Připravuji ale i další „tušovky”. Jsou mezi nimi tradiční i experimentální malby, menší obrázky, skvělé např. jako originální přání nebo větší díla formátu A3 vhodná jako ozdoba interiéru. Vždy se jedná o originály. Při své tvorbě se nechávám vést uměním a filosofií štětce: první tahy určí, jakým směrem se bude ubírat zbytek obrazu, což na tušové malbě miluji ze všeho nejvíc.

 

 

Pecetni barvy

Veselá panda I

Vesela panda I

Veselá panda praví: Lepší jeden bambus v hrsti než dva bambusy na střeše.

 

Význam tohoto starého čínského přísloví je nejasný, ale dá se interpretovat jako „Lepší bambus doma na stěne než v nabídce na Fleru".

Způsob dopravy
Doručení zajišťuji českou poštou doporučeně, po obdržení peněz na účet odesílám většinou do 3 pracovních dnů - pokud na zásilku spěcháte, prosím napište mi to do zprávy k objednávce. V Praze je možné osobní předání objednávky (bez poštovného).
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Play.Ink. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Při požadavku změny charakteru ( barva, velikost, počet a pod. ) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu na charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.3 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem  bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. 

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. 

4.2  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží , které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou. Pokud je cena objednávky nižší než 500,- je zboží odesláno jako doporučený balík, při vyšší ceně objednávky pak jako balík cenný.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.3 Zboží je odesláno po připsání částky na účet prodávajícího v co nejkratší době, nejdéle však do tří pracovních dnů.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
452562
29.11.2015 Nová přání - podzimní tušový pámelník a zimní dřevotisková rybka.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím